Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Siri

  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Dobre pytanie
    Posty
    156

    Domyślnie

    Ciemnica, bo warstwy tworzyłyby jasne koło - naokoło modelki.
    Mnie również nie spodobało się niezdecydowane cięcie/kadr.
    Portrety są ładne.

  2. #12

    Domyślnie

    Ciemnica mi się podoba, bo fajne subtelne światło wyszło, i czuję to co autor tu chciał pokazać. Ja bym nawet chciał zobaczyć boki twarzy modelki bardziej przyciemnione. W każdym razie tu to pasuje do klimatu. Cięcia też mi podchodzą, ale ja takie "pociechane" bardzo lubię - tak jak takie kadrowanie. Do mnie trafiają zdjęcia. Fajne portrety
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 18-02-2019 o 01:47

  3. #13

    Domyślnie

    Aleś wykopał starocia kurczeblade
    Mój sposób odbierania krytyki polega na czytaniu opinii i późniejszym filtrowaniu tychże. Dobrze jest poznać zdanie innych, jednak niekoniecznie trzeba się z nim zgadzać czy dopasować.
    Niektóre opinie jak na przykład o ustawieniu monitora mogą faktycznie irytować, ale cóż zrobić. Zaświadczam wszem i wobec, że posiadam dwa profesjonalne monitory i oba są poprawnie skalibrowane. Zaświadczam też, że mam jakieś tam pojęcie o kadrowaniu, obróbce zdjęć czy ustawianiu świateł i jeśli zdjęcie jest ciemne to nie dlatego, że nie umiałem zrobić jaśniej lub nie zauważyłem, że jest ciemno. To znaczy, że pokazuję tu moją wizję tego zdjęcia.
    Zdjęcie 1 dostało honorowe wyróżnienie na ND Awards w kategorii Fashion/Beauty.

  4. #14

    Domyślnie

    @esperal przecież jak pisałem, to foty byly na samej górze w dziale w każdym razie foty fajne.

    Do czego tu doszło, żeby pod zdjęciami takie oświadczenie pisać. Szok.

  5. #15

    Domyślnie

    Stare ale jare ja np nie widziałem wcześniej. Fajnie że forum teraz wyrzuca też stare posty bo dużo z nich jest naprawdę warta powrotu i trzyma poziom a wiele nawet wcześniej nie widziałem.
    Podoba mi się oświetlenie, jest klimat a zarazem dobre wyczucie światłocienia. Nie wpada w smoliste czernie, widać detale bez dużych kontrastów i bieli w szczytach.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •