Cytat Zamieszczone przez keda Zobacz posta
dzięki za Twój komentarz. Każdy ma inne potrzeby i inne wymagania. Jest to pierwszy głos jaki otrzymałem mówiący o tym, że pokazuję mało dobrych zdjęć i że treści są mało konkretne i nieciekawe. Widocznie to co pokazuję i opisuję na blogu Tobie nie odpowiada. No nic - muszę pomyśleć nad tym.
Tak jak wspomniałem, ale bez obrazy, jest kilka dobrych blogów, gdzie osoba prowadząca bloga informuje o swoim amatorstwie w fotografii, ale zdjęcia zmierzają na tyle ile można w poszukiwaniu światła i ciekawych kadrów. Brakuje mi tego u Ciebie. Wyjeżdżając i przygotowując się do wyprawy czy podróży patrzymy na treść i zdjęcia. Dla przykładu choć nie dotyczy to tylko Twojego bloga, jadąc do takiego Bangkoku to nie tylko 3 oklepane świątynie jest ich znacznie więcej, ale już mniej się o tym informuje, jest bardzo dużo ciekawych innych miejsc godnych odnotowania. Nie każdy jedzie też tam gdzie podążają tłumy turystów i takie miejsca tym bardziej zachęcają do obszernego opisu. I własnie wybieram takie blogi gdzie przekładają się dokładne opisy miejsc które mogą zainspirować do dalszej podróży. To że zamieściłeś na forum fotograficznym tylko linki do Twojej strony dlatego wyraziłem swoja opinie.