Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 2018 Wietnam

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keda Zobacz posta
    dzięki za Twój komentarz. Każdy ma inne potrzeby i inne wymagania. Jest to pierwszy głos jaki otrzymałem mówiący o tym, że pokazuję mało dobrych zdjęć i że treści są mało konkretne i nieciekawe. Widocznie to co pokazuję i opisuję na blogu Tobie nie odpowiada. No nic - muszę pomyśleć nad tym.
    Tak jak wspomniałem, ale bez obrazy, jest kilka dobrych blogów, gdzie osoba prowadząca bloga informuje o swoim amatorstwie w fotografii, ale zdjęcia zmierzają na tyle ile można w poszukiwaniu światła i ciekawych kadrów. Brakuje mi tego u Ciebie. Wyjeżdżając i przygotowując się do wyprawy czy podróży patrzymy na treść i zdjęcia. Dla przykładu choć nie dotyczy to tylko Twojego bloga, jadąc do takiego Bangkoku to nie tylko 3 oklepane świątynie jest ich znacznie więcej, ale już mniej się o tym informuje, jest bardzo dużo ciekawych innych miejsc godnych odnotowania. Nie każdy jedzie też tam gdzie podążają tłumy turystów i takie miejsca tym bardziej zachęcają do obszernego opisu. I własnie wybieram takie blogi gdzie przekładają się dokładne opisy miejsc które mogą zainspirować do dalszej podróży. To że zamieściłeś na forum fotograficznym tylko linki do Twojej strony dlatego wyraziłem swoja opinie.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Tak jak wspomniałem, ale bez obrazy, jest kilka dobrych blogów, gdzie osoba prowadząca bloga informuje o swoim amatorstwie w fotografii, ale zdjęcia zmierzają na tyle ile można w poszukiwaniu światła i ciekawych kadrów..
    Oczywiście masz prawo do takiego zdania, lecz pozwolisz, że ja mogę się z nim nie zgodzić.

    Byłeś u mnie na blogu? Bo mam wrażenie, że chyba nie bardzo. Z Bangkoku nie mam ani jednego artykułu (nie licząc TOP atrakcji).

    Pytasz o mniej popularne miejsca?

    Widziałeś część artykułów (reszta dopiero będzie) z Korei Południowej?
    Malutkie filipińskie wyspy Apo Island czy Pamilacan? Czytałeś o kanioningu na Cebu? Widziałeś repo z Buscalan? A może idylliczna wioseczka Port Barton?
    A może nie zauważyłeś relacji z kanioningu w Europie: Alpy Nadmorskie? Kaniony na Krecie - nie mylić z turystyczną Samarią?, a może kaniony na Majorce?
    A widziałeś artykuły z nieturystycznych jaskiń na Węgrzech, w Czechach, w Słowenii, czy polskich jaskiniach?

    zatem jeżeli przeczytałeś choć część z tych artykułów i nadal twierdzisz, że nie widzisz na moim blogu artykułów o mniej popularnych miejscach to znaczy, że to nie blog dla Ciebie.

    pozdrawiam

  3. #23
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    @keda ignoruj trola.
    Ale fajnie by bylo gdybys jednak zamieszczał wiecej zdjęć na forum, a nie dawał same linki do swojego bloga.

  4. #24

    Domyślnie

    Prośba - zamieszczaj linki i zdjęcia jednocześnie!!
    Zdjęcie doda kolorytu w tym wątku, a także na forum i zachęci do zajrzenia do tego wątku. Później zachęci do wejścia na bloga, zobaczenia i poczytania więcej!!
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    @keda ignoruj trola.
    Ale fajnie by bylo gdybys jednak zamieszczał wiecej zdjęć na forum, a nie dawał same linki do swojego bloga.
    obiecuje się poprawić

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Prośba - zamieszczaj linki i zdjęcia jednocześnie!!
    Zdjęcie doda kolorytu w tym wątku, a także na forum i zachęci do zajrzenia do tego wątku. Później zachęci do wejścia na bloga, zobaczenia i poczytania więcej!!
    ok kumam - od następnego razu będę tak robił - obiecuję

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    @keda ignoruj trola.
    Ale fajnie by bylo gdybys jednak zamieszczał wiecej zdjęć na forum, a nie dawał same linki do swojego bloga.
    Daruj sobie proszę osobiste wycieczki pod moim adresem. Bo chyba o mnie chodzi.
    Każdy może napisać co mu się podoba czy też nie, nikogo nie obrażam i nie pisze tego złośliwie ot tak żeby tylko się przyczepić.
    Napisałem to co powyżej mając porównanie do wielu innych blogów i tyle. Komuś może się to podobać innemu już nie , ja wyraziłem swoja opinie i tyle.
    Zresztą co do zamieszczania linków przez autora sam też się zgodziłeś wiec nie wiem o co ci chodzi ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    @ keda Byłem u Ciebie na blogu i odnoszę się tylko do tego co tutaj na forum prezentowałeś czyli Wietnam, widziałem też Tajlandię. Porównuje to do innych blogów i mając możliwość odwiedzenia samemu zarówno Wietnamu i Tajlandii i mam swoje zdanie. Porównuje to z tym co kiedyś szukałem i teraz również zapisuje w ulubionych.
    Inne miejsca które powyżej napisałeś, nie interesują mnie i nie czytałem, odnoszę się tylko do tego co tutaj.na forum. Jednym podoba się to co robisz, ja mam nieco inne zdanie, co nie znaczy że MODERATOR z tego powodu ma nazywać mnie Trolem, od taka to kultura osobista widać. Czy mam tylko pisać pozytywne oceny tego co mi się mniej podoba i nie mogę wyrazić swojej opinii ? Dla mnie forum Nikoniarze to nie słup ogłoszeniowy gdzie zamieszcza się tylko link i nic więcej, choć już jakąś zmianę widzę

  7. #27

    Domyślnie

    Jestem grotołazem od kilkunastu lat, więc mnie nie trzeba namawiać do zaglądnięcia pod ziemię. Wyjeżdżając do Azji, jak jest tylko okazja to szukam rejonów krasowych które mógłbym zobaczyć i porównać do tego co dostępne jest w Polsce i Europie. Wybierając się do Wietnamu wiedziałem, że muszę zaglądnąć do Parku Narodowego Phong Nha-Kẻ Bàng.
    Jaskinia Tien Son jest niesamowita, obszerna i bardzo mało uczęszczana, gdyż aby się do niej dostać, trzeba pokonać ponad 300 schodów pod górę. Nic trudnego (weszliśmy tam z 5 letnią córką), ale dla wielu turystów "gra nie warta świeczki".

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tien-son-cave-wietnamskie-jaskinie-01.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	301,8 KB
ID:	11195

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Wietnam
    By stock in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-05-2017, 07:58
  2. Wietnam w godzinę
    By ycp in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-01-2014, 23:17
  3. Wietnam, Kambodża, Bangkok
    By gdariusz in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 00:45
  4. [ Reportaż ] Wietnam & Kambodża
    By maciejclk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 02:30
  5. Nad brzegiem Hoi An - Wietnam
    By sibelio in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-04-2011, 00:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •