Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Lampy Yongnuo - serwis

    Przemyślcie dobrze zanim kupicie lampy Yongnuo. Ja mam ich 3 lampy i niestety w jednej z nich ułamała się klapka od baterii. Próbowałem skontaktować się z oficjalnym polskim serwisem Yongnuo przez ich stronę internetową. Nawet nie odpowiedzieli na moje zapytanie.

    Cóż, jaka firma, taki serwis.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markul3 Zobacz posta
    Przemyślcie dobrze zanim kupicie lampy Yongnuo. Ja mam ich 3 lampy i niestety w jednej z nich ułamała się klapka od baterii. Próbowałem skontaktować się z oficjalnym polskim serwisem Yongnuo przez ich stronę internetową. Nawet nie odpowiedzieli na moje zapytanie.

    Cóż, jaka firma, taki serwis.
    te klapki sa do kupienia na ebayu cos ok 2 euro za sztuke - wymiana trwa 30 sekund.

    nastepne co moze odpasc to czerowny filtr z przodu , tez warto pare kupic.

    ta lampa ma wieksze problemy niz odpadajace dekielki.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam podobny problem. Zepsula mi sie klapka oraz tez czesc obudowy przy klapce. Generalnie nigdy mi nie spadla, slaby plastik. W serwisie pl tlumaczyli mi ze sprezyny dopychajace baterie sa zbyt mocne. Stwierdzili tez ze nie moga sie doprosic by producent dostarczyl im takie elementy na wymiane... do mojego modelu lampy nie udalo mi sie znalezc klapki i obudowy by to samemu naprawic :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4

    Domyślnie

    A mi spadła taka lampa z wysokosci ok 2 metry na weselu na parkiet i koniec. Niestety po prostu nie włącza się...

  5. #5

    Domyślnie

    Prawdopodobnie kazdy bedzie mial ten sam problem. W miom przypadku serwis wymienil klapke i po kilku dniach otrzymalem lampe + sprzedawca wsklepie troche wcisnal styki pod bateriami (ponoc takie info podeslal producent). To powoduje ze baterie po prostu nie wypychaja klapke az tak mocno. BTW, te drobne czesci mozna zakupic ebay lub bezposrednio od serwisu.
    D700/D750 + analogi

  6. #6

    Domyślnie

    Witam. Odświeżam stary temat. Posiadam lampę yongnuo 685, złamał mi się po lekkim upadku palnik w tej lampie, czy ktoś dysponuje wiedzą gdzie kupić taki palnik? Przeszukałem pół internetu i nigdzie nie umiem znaleźć. Bardzo proszę o pomoc.

Podobne wątki

  1. Problem połączenia lampy Yongnuo YN-660 z Yongnuo RF-603N
    By Matys Fotografia in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-10-2016, 20:02
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-04-2015, 11:16
  3. Lampy Led Yongnuo YN-300 II - Jakieś doświadczenia?
    By vega30 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 18:10
  4. Lampy Yongnuo
    By Kolbos in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 28-05-2013, 08:42
  5. Zakup lampy Yongnuo
    By psobolewski in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •