Witam z racji posiadania przez Was większej wiedzy w kwestii fotografii i sprzętu zwracam się z prośba o pomoc w wyborze aparatu.
A więc po głowie chodzi mi jakiś używany zestaw w kwocie +/- 1300zł (wiem szału nie ma), który głównie będzie wykorzystywany do:
- zdjęcia na różnych uroczystościach rodzinnych, przedstawieniach w przedszkolu/szkole
- nagrania krótkiego filmu (z wykorzystaniem statywu,nic dynamicznego do dłuższych przedstawień będzie wykorzystywana kamera)
- zdjęcia żaglówek na morzu (nie z racji zainteresowania żaglówkami tylko córka pływa)
- czasem chciałbym zrobić jakieś ładne zdjęcie gwieździstego nieba i księżyca
I to chyba tyle, albo aż tyle...
Ale liczę na Waszą pomoc![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami