Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Wygląd - czysty minimalizm bez fajerwerków i flesza...
    Schludny i oszczędny
    Ergonomiczny - tak aby nie trzeba bylo domyślać się co gdzie jest
    Możliwość prostego dodawania dowolnych treści (zdjęcia, zdjęcia+tekst, tekst, video)

    Czy możecie kogos polecić ?

    Przyjrzyj się rozwiązaniom typu smugmug.com lub squarespace.com
    Bardzo fajne strony foto można tam "wyklikać".
    W perspektywie nawet kilku lat wyjdzie taniej niż tworzenie własnej strony.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    A zdjecia zrobi ci bogaty frajer z D850. Albo gimnazjalista za paczke fajek, no bo przeciez to tylko pstryk i fotka jest.
    Nie szanujesz pracy innych, a chcesz aby ciebie szanowali.
    Nic nei zrozumiałeś z tego co napisałem. Fafniak pytał o cenę, więc mu przybliżyłem rynkowe koszty postawienia wordpressa, przy okazji dyskretnie zwracając uwagę na poziom trudności technicznych jakie temu towarzyszą.

    Co do szanowania pracy innych - sam żyłem z produkcji serwisów internetowych, więc znając ten światek od podszewki jednocześnie odradzam udawanie się z tak prostymi sprawami do tzw. specjalisty, który za wpisanie dwóch hostów i wypełnienie jeszcze ze dwóch innych okienek potrafi wziąć stówkę, a może i więcej jak wyczuje że trafił na osobę nieświadomą.





    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Tzn. ja nie neguje że wordpress jest do tego dobry. Barzo miło rozwiązane możliwosći umieszczania plików.
    Może w takim razie polecicie skórkę/nakładkę która jest schludna i minimalistyczna, obsługuje polskie znaki i oferuje kilka sposobów wyświetlania zdjęcia ?
    Fafniak, obecnie, w dobie kodowania utf-8 prawie wszystko obsługuje polskie znaki, zaś sam wordpress oferuje otwartą architekturę, która pozwala trzecim podmiotom na tworzenie pluginów - w tym olbrzymiej ilości pluginów do prezentacji zdjęć. W zasadzie jedynym problemem jaki widzę jest ogrom wyboru jaki stoi przed kimś jak Ty: liczba skórek (które dodatkowo są do dostosowania w różnym stopniu) idzie już chyba w setki tysięcy, a na pewno w dziesiątki, liczba pluginów może nei tak duża, ale jest tego z kilkaset - więc głównym problemem nie jest znalezienie czegoś, tylko w ogóle przejrzenie tego ogromu, żeby coś wytypować.

    Wszystko o czym mówiłem do tej pory jest darmowe, bo oprócz tego otwiera się kosmos możliwości płatnych: zarówno skórek jak i pluginów, a wszystko to konfigurowalne na wiele różnych sposobów.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #13

    Domyślnie

    To przy okazji może ktoś polecić jakieś składowisko skórek, gdzie nie trzeba przebijać się przez setki tys. themesów?

  4. #14

    Domyślnie

    Na themeforest całkiem sprawnie działają tagi - wklikasz jakieś minimal/portfolio/photography/clean i wyskoczy ich paredziesiąt. Przeglądająć miniaturki już przynajmniej połowe odrzucisz, reszte możesz obczaić na live preview i spędzić na tym pół godziny - imo spokojnie się coś znajdzie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    A zdjecia zrobi ci bogaty frajer z D850. Albo gimnazjalista za paczke fajek, no bo przeciez to tylko pstryk i fotka jest.
    Nie szanujesz pracy innych, a chcesz aby ciebie szanowali.
    W czym problem jeśli obie strony godzą się świadomie na taki układ?

  6. #16

    Domyślnie

    Największym problemem jest to że boje się dokonać kolejnego złego wyboru.
    Obydwie strony o ktre mi chodzi mam w stopce.
    Na swojej testowałem ustawienia i okazuje się że cała masa zmian na których mi zależało i autorzy pomogli mi je uzyskać, zniknie przy aktualizacji skórki. podobno musże zrobić jakiś child theme a to już dla mnie jakis kosmos jest
    Pomimo tych zman nadal zdjecia nie wyświetlają się tak jakbym sobie to wyobrażał. Mam wrażenei ze wywaliłem kupę kasy w błoto.

  7. #17

    Domyślnie

    Wordpress to ten CMS w którym wszystko robi się od dupy strony?
    Aby coś usunąć należy ... doinstalować nową wtyczkę.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    Wordpress to ten CMS w którym wszystko robi się od dupy strony?
    Aby coś usunąć należy ... doinstalować nową wtyczkę.
    No właśnie nie. Chyba, że nie znasz WordPressa. Jest jeszcze ftp przez który usuniesz co chcesz bez żadnego "doinstalowania nowych wtyczek."
    WP jest na tyle prosty, że każdy średnio ogarnięty użytkownik kompa go jest wstanie zakumać. Jestem totalnym samoukiem i kilka stron już "postawiłem".
    N

  9. #19

    Domyślnie

    Postawienie strony to małe piwo.
    Utrzymanie jej to katorga jak ktoś w tym nie siedzi.

    Naprawdę warto zainteresować się gotowymi rozwiązaniami jak smugmug czy Wordpress w hostingu,który zapewnia aktualizację.

  10. #20

    Domyślnie

    No dobra, rzyznaj że jestem debilem.
    Czym jest ten smugmug ? Czy to jest coś co wgrywam do siebie na stronkę ?

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dlaczego adapter FT-1 kosztuje tyle ile kosztuje?
    By conio in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-12-2016, 00:29
  2. Fotografia uliczna - zgoda na zrobienie zdjęcia
    By spiritus in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 20-05-2016, 10:13
  3. Zrobienie 10ciu zdjęc przez fotografa
    By jarekciszewski in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-10-2010, 19:12
  4. Prośba o zrobienie zdjęcia
    By Zoidberg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 05-08-2010, 22:34
  5. zrobienie ulotek - chce ktoś zarobić?
    By tito in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-06-2010, 07:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •