Close

Strona 7 z 36 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 359
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Mój procek nie został stworzony do gier a że AMD go tak reklamuje, to inna sprawa ha Intel ma super procki do gier, nie AMD co tu testować

    Kiedy kupujesz AMD?

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Jak nie do gier. Proc jest do wszystkiego ty peniaczu. I albo daje rade albo nie. Tym bardziej ze Ryzen 3xxx dogania (ale nie przegania) ze strata moze kilku procent (max 5%) Intela w grach. A gdzie cena i ogolna wydajnosc...takze Intelowi juz dawno spocil sie row na czterech literach

    Albo w tym roku albo na poczatku przyszlego.

    P.s Nie robmy OT, bo to watek o okazjach cenowych.
    Dlasza rozmowe proponuje w Twoim watku, bo on tak ogolnie o kompach.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #62

    Domyślnie

    Czy jakaś drukarka laserowa, kolorowa jest w stanie osiągnąć podobną jakość wydruku, jak w drukarniach komercyjnych. Np przy wydruku wizytówek, ulotek, katalogów itd.

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abdul Zobacz posta
    Czy jakaś drukarka laserowa, kolorowa jest w stanie osiągnąć podobną jakość wydruku, jak w drukarniach komercyjnych. Np przy wydruku wizytówek, ulotek, katalogów itd.

    Raczej nie. Tzn będzie to może i dobry pod względem jakości wydruk, ale nie tak dobry, jak wydruki w tych wszystkich drukarniach, które jednak są trochę bardziej zaawansowane pod względem technologicznym.
    Taka jest przewaga druku cyfrowego. Wynika to z pewnych różnic w specyfikacji. Proponuję tutaj jeszcze doczytać: https://www.totem.com.pl/druk-cyfrowy

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    Ale ty jakby non stop ten bios i sterowniki aktualizujesz..
    I do dziś nie przetestował podstawy, ustawienia CPU Ratio i Vcore oraz tego o co pytałem czyli wyłącznie SMT i porównanie wyników
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    I do dziś nie przetestował podstawy, ustawienia CPU Ratio i Vcore oraz tego o co pytałem czyli wyłącznie SMT i porównanie wyników
    bo ja się boję grzebać na nowym sprzęcie

    PC potrzebny do obróbki zdjęć, nie potrzebuje żadnych problemów z BIOS/reinstalacją systemu a może coś by padło ? np. płyta główna i co wtedy? Wystarczy mi już procesów reklamacyjnych/wydatków na PC
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #66
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    https://digicomp.pl/p/70/4193/ssd-mi...komputery.html
    1TB za 349zł i to całkiem dobry bo jednak micron ( crucial ) to jeden z najważniejszych producentów na rynku.

  7. #67

    Domyślnie

    Na Steamie wielka wyprzedaż gier do 1 listopada. Wiesiek 3 poniżej 5 dyszek jeśli ktoś jeszcze nie ma. Ogólnie sporo znanych tytułów obniżonych o 50-70%.

  8. #68

    Domyślnie

    Bądźcie czujni odnośnie promocji na sprzęt do pc.
    Szczególnie jakieś dyski by mogły mnie interesować, ssd NVMe, sata, HDD...
    Zachęcam do aktywności w ogóle w tym wątku, szczególnie teraz kiedy Black Frajer blisko

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #69
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    No tak u nas się szuka blek frajera w tym okresie

  10. #70

Strona 7 z 36 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Okazje czy nie???
    By lukasciuk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 08:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •