Close

Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839
Pokaż wyniki od 381 do 384 z 384
  1. #381

    Domyślnie

    Kupowanie naprawdę firmowych sprzętów ma sens. Lepszy serwis jak by co i stałe aktualizacje dla wszystkich komponentów. Do tego fizyczna solidność sprzętów przeznaczonych do pracy. Do thinkpada dorzuciłbym Delle serii latitude/precision. Można kupić na allegro bardzo sensownie wycenione Delle z firmowych outletów/wyprzedaży z pełnym wsparciem na trzy lata.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #382

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Kupowanie naprawdę firmowych sprzętów ma sens. Lepszy serwis jak by co i stałe aktualizacje dla wszystkich komponentów. Do tego fizyczna solidność sprzętów przeznaczonych do pracy. Do thinkpada dorzuciłbym Delle serii latitude/precision. Można kupić na allegro bardzo sensownie wycenione Delle z firmowych outletów/wyprzedaży z pełnym wsparciem na trzy lata.
    to prawda, ze swojego doświadczenie mogę pochwalić serwis GoPro oraz bequiet!
    GP wymienili mi kamerę z 5 Black na 7 Black bo dźwięk się nie nagrywał przez mikrofon, co prawda chcieli 100 zł opłaty ale i tak się opłacało

    BQ to w ogóle extr a serwis, na maila wymieniają wentylator bo terkocze, na maila wysłali mi bok piwnicy nowej obudowy nówki sztuki oczywiście nawet nie wiem czy chcieli kasę na wysyłkę chyba nie...
    uznali reklamację chłodzenia i X-KOM zwrócił kasę, jeszcze wysłali cukiereczki jakieś pierdoły...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  3. #383

    Domyślnie

    Jest opcja - poczekać ociupinkę - nowe lapki microsoft surface z tym prockiem od snapdragona czy jakos tak podobnie - cieszą wydajnością.

  4. #384

    Domyślnie

    Cóż. Ciekawe.
    Wiadomo ze trzeba poczekać na soft dedykowany.
    Obejrzeć kolejne testy, poczytać.
    Ale rewolucja dzieje się na naszych oczach.

Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839

Podobne wątki

  1. Okazje czy nie???
    By lukasciuk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 08:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •