Close

Strona 14 z 36 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 360
  1. #131

    Domyślnie

    Kupuje tego 64 rdzeniowca ha
    Nie wiem czym bym go kupił jakbym nawet w totolotka wygrał miliony... No na co mi on???

    Ale przyznajcie szczerze... AMD zrobiło szał na rynku co?

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    @koesh musisz jeszcze płytę od MSI znaleźć, bo inaczej sokół nie kupi.

    PS. AMD potwierdziło, że Ryzeny 4x00 będą działać na płytach z chipsetami X470 i B450.
    Ale z pewnymi ograniczeniami i nie wszystkie plyty podobno. I ze niby jak sie wgra nowy bios to juz nie da siew rocic do starego. Ogolnie AMD zaczelo troche gwiazdorzyc ale nabywcy im sila do ryja snickersa wepchneli i powiedzieli ze ma byc kompatybilne z chipsetem 4xx.
    To AMD uleglo, tylko troche marudzi dalej.
    O tutaj to czytalem.
    https://pclab.pl/news84385.html.

    Ale to mnie rozwalilo.
    Nieco tajemniczo brzmi wpis na temat możliwości pobrania biosu tylko przez osoby rzeczywiście posiadające procesory Zen 3. AMD chce uniknąć sytuacji, w której po flashu firmware użytkownik nie może odpalić komputera z powodu używania starszego chipu.
    Bo jesli ktos majac Ryzena seri 3xxx zarzuci sobie nowy bios do Ryzena 4xxx (tylko po co mialby to czynic) i nie bedzie mogl potem wrocic do starej wersji, to bedzie placz i zgrzytanie zebow.
    Ale potem pomyslalem, ze jednak AMD zrobilo dobrze. Bo jest typ userow co zawsze musi miec najnowszy bios, non stop go aktualizuje, sprawdza specjalnym programem, ktory ma zainstalowane.
    Kurde @sokolnik, ta "bariera bezpieczenstwa" jest z mysla o tobie, zebys od razu nie instalowal jak tylko wyswietli ci sie kominikat "najnowszy bios".
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ale z pewnymi ograniczeniami i nie wszystkie plyty podobno. I ze niby jak sie wgra nowy bios to juz nie da siew rocic do starego. Ogolnie AMD zaczelo troche gwiazdorzyc ale nabywcy im sila do ryja snickersa wepchneli i powiedzieli ze ma byc kompatybilne z chipsetem 4xx.
    To AMD uleglo, tylko troche marudzi dalej.
    O tutaj to czytalem.
    https://pclab.pl/news84385.html.

    Ale to mnie rozwalilo.
    Nieco tajemniczo brzmi wpis na temat możliwości pobrania biosu tylko przez osoby rzeczywiście posiadające procesory Zen 3. AMD chce uniknąć sytuacji, w której po flashu firmware użytkownik nie może odpalić komputera z powodu używania starszego chipu.
    Bo jesli ktos majac Ryzena seri 3xxx zarzuci sobie nowy bios do Ryzena 4xxx (tylko po co mialby to czynic) i nie bedzie mogl potem wrocic do starej wersji, to bedzie placz i zgrzytanie zebow.
    Ale potem pomyslalem, ze jednak AMD zrobilo dobrze. Bo jest typ userow co zawsze musi miec najnowszy bios, non stop go aktualizuje, sprawdza specjalnym programem, ktory ma zainstalowane.
    Kurde @sokolnik, ta "bariera bezpieczenstwa" jest z mysla o tobie, zebys od razu nie instalowal jak tylko wyswietli ci sie kominikat "najnowszy bios".
    Ale ja mam x570 więc nawet na starym biosie będe miał wsparcie Ryzena 4xxx.
    Tyle tylko że nie planuje przesiadki.
    Bios mam 3 od najniwszego w kwestii aktualizacji. Dawno nie aktualizowałem Biosu, win10.
    Dziala to działa i po co grzebać?

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Bios mam 3 od najniwszego w kwestii aktualizacji. Dawno nie aktualizowałem Biosu, win10.
    Dziala to działa i po co grzebać?
    .
    Ło ma tko... trza dzwinić do sanepidu, ma korone, bredzi w gorączce !!!

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    ...

    Ale przyznajcie szczerze... AMD zrobiło szał na rynku co?
    Jak szczerze, to szczerze, nie mam zaufania do AMD, bo różnie to bywało z kompatybilnością większości oprogramowania z architekturą ich procesorów i nawet jeżeli teraz coś się w tym temacie zmieniło, to trudno mi znowu dać im szansę.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #136
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Był okres jak AMD tworzyło takie potworki jak Buldozer i Intel mógł latami siedzieć na swojej świetnej architekturze bez większych nakładów, sytuacja się odwróciła ale pamiętajmy że AMD jechało na minusie lata, a Intel nadal zarabia.
    Najnowsze kotlety Intela nadal na starej architekturze, potwory TDP ale wydajność nadal ok, AMD męczy się żeby wycisnąć kolejn 5% wydajności co nie wygląda optymistycznie.

    Jak wchodziły pierwsze ryzeny to wszędzie był hejt na amd, nawet tu na forum, ile mi się oberwało i ile razy byłem wyśmiany jak pisałem że amd polecam

  7. #137

    Domyślnie

    @koesh

    Dla osób, które lubią bawić się w OC, AMD zawsze wytwarzała idealne procesory, zarówno kiedyś jak i obecnie, ale jeżeli ktoś ceni sobie najbardziej stabilną pracę komputera i oprogramowania, temu przynajmniej ja, nigdy CPU AMD nie polecę.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #138

    Domyślnie

    1 raz w życiu kupiłem procesor AMD.
    3900x jakby ktoś nie wiedział.
    Zero problemów. Całkowity brak problemów. Nawet płyta msi x570 i biosy nie przysparzają żadnych problemów związanych ze stabilnością.
    Obecnie nawet lekko podkręciłem cpu by na wszystkich rdzeniach pracował na 4.25 GHz.
    Nie wiem ale dla mnie zwykłego Kowalskiego który nie korzysta z jakiegoś specjalistycznego oprogramowania ten zestaw jest super.
    Moc w obróbce video.
    Stabilność.
    To charakteryzuje mojego kompa.
    Wielu użytkowników jest, zadowolonych.
    Pamięci RAM, zero problemu. Śmigały na I7 6700K oraz płycie z170 oraz teraz na Ryśku. Xmp on i do przodu
    Jedna aktualizacja win10 spowodowała że musiałem cofnąć system o tydzień. Ale to problem Win10. Opisany w internecie.

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    1 raz w życiu kupiłem procesor ... AMD.
    ...
    Krótko żyjesz, to nie miałeś jeszcze okazji pożonglować procesorami, ale odkąd się zraziłem do AMD, nie potrafię się do nich ponownie przekonać.

    Był czas, ponad 20 lat wstecz, kiedy też eksperymentowałem z różnymi konfiguracjami, ale to zwykle przechodzi z wiekiem.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #140
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przed Ryzen mój ostatni AMD to był Duron 1400, który chodził chyba na 2100MHz
    Miałem też UMC, Cyrix, AMD wcześniej jakieś 486, intela miałem 286, 386 SX, potem dopiero DualCore od Intela i od tego czasu nie było dobrych AMD aż do Ryzen.

Strona 14 z 36 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Okazje czy nie???
    By lukasciuk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 08:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •