Close

Strona 11 z 36 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 359
  1. #101

  2. #102

    Domyślnie

    Na EGS za free Kingdom Come: Deliverance.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #103
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

  4. #104

    Domyślnie

    Jak obecna sytuacja ma wpływ na ceny podzespołów komputerowych? Jest sesn teraz cokolwiek kupować? Cena,dostępność?.

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Jak obecna sytuacja ma wpływ na ceny podzespołów komputerowych? Jest sesn teraz cokolwiek kupować? Cena,dostępność?.
    Podobno ceny idą do góry przez wirusa. Nasza giełda miała teraz najgorszy wynik w historii. Jeszcze pytanie co chcesz kupić. Trzeba indywidualnie podejść do tematu. Chyba znacznych podwyżek nie ma. Nie śledzę cen w sklepach ale generalnie nie słyszałem o płaczu z powodu wyższych cen.

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Podobno ceny idą do góry przez wirusa. Nasza giełda miała teraz najgorszy wynik w historii. Jeszcze pytanie co chcesz kupić. Trzeba indywidualnie podejść do tematu. Chyba znacznych podwyżek nie ma. Nie śledzę cen w sklepach ale generalnie nie słyszałem o płaczu z powodu wyższych cen.

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Planuje ogólną modernizacje ale właśnie słyszałem że rynek się załamuje i nie wiem czy teraz jest najlepszy moment czy czekać do końca tej sytuacji z wirusem. Np. na ebayu widziałem dużo sprzedawców z wklepanymi urlopami które jak się kończą to wskakują następne.
    Do dwóch nawet napisałem i takie coś otrzymałem.
    "Hi sir ,

    I am really sorry for the problem cause to you .

    Now a virus is spreading in China, and my country is trying its best to control the epidemic. According to the government's request, the traffic has been shut down. Most business companies are not allowed to resume work.

    We do not know when we can back to work .

    Once again , really sorry for the problem cause to you .

    Best regards"

    Coś tam mówiono że do kwietnia ma być ta epidemia teraz się zrobił czerwiec. Więc ciężko ocenić czy nie lepiej teraz się za to zabrać bo później ceny mogą wystrzelić jak dostępność nowych komponentów będzie mocno ograniczona.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Planuje ogólną modernizacje ale właśnie słyszałem że rynek się załamuje i nie wiem czy teraz jest najlepszy moment czy czekać do końca tej sytuacji z wirusem. Np. na ebayu widziałem dużo sprzedawców z wklepanymi urlopami które jak się kończą to wskakują następne.
    Do dwóch nawet napisałem i takie coś otrzymałem.
    "Hi sir ,

    I am really sorry for the problem cause to you .

    Now a virus is spreading in China, and my country is trying its best to control the epidemic. According to the government's request, the traffic has been shut down. Most business companies are not allowed to resume work.

    We do not know when we can back to work .

    Once again , really sorry for the problem cause to you .

    Best regards"

    Coś tam mówiono że do kwietnia ma być ta epidemia teraz się zrobił czerwiec. Więc ciężko ocenić czy nie lepiej teraz się za to zabrać bo później ceny mogą wystrzelić jak dostępność nowych komponentów będzie mocno ograniczona.
    Ogólną modernizację czyli co? Procesor? Dyski? Czy może nowego Windowsa zainstalować chcesz? Konkrety

    JA BYM NIE PANIKOWAŁ

    Moim zdaniem, "wszystkie" firmy/sprzedawcy, rynek, chce na takim wirusie zbić ceny. Sieją panikę że nie ma produktów, produkcja stoi... Nie dajmy się zwariować
    Jak chcesz kupować komputer to kupuj, póki jeszcze nie wystrzliły... tylko czekać aż wystrzelą... Sztucznie wystrzelą. Okazja do wzrostu cen... a kiedy obniżki? Pewnie nie tak prędko.

    Jak chcesz coś na szybko kupić to kupuj RAM i pamięć SSD/HDD. Nie wiem co tam chcesz kupić. W 2020 mają być nowe karty graficzne od nVidia Ampere oraz procesory od AMD. Pytanie czy premiery się nie przeciągną z uwagi na ogólną sytuację na świecie, nastroje na giełdach, skłonność konsumentów do zakupów w okresie "paniki"

    Ogólnie, ten cały KORONAVIRUS mnie bawi
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #108

    Domyślnie

    No spore zakupy bo i zapotrzebowanie na moc wzrosło.
    Tak więc procek, płyta, ram, karta graficzna i dysk na m.2.
    Do tego nie wiem czy też nie zmienić obudowy. Resztę klamotów bym przerzucił z obecnego.
    Po głowie chodzi mi ryzen 9 3900x i pod tego procka bym chciał złożyć całą resztę.

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    No spore zakupy bo i zapotrzebowanie na moc wzrosło.
    Tak więc procek, płyta, ram, karta graficzna i dysk na m.2.
    Do tego nie wiem czy też nie zmienić obudowy. Resztę klamotów bym przerzucił z obecnego.
    Po głowie chodzi mi ryzen 9 3900x i pod tego procka bym chciał złożyć całą resztę.
    Akurat mam 3900x, świetny procesor jak coś to znajdź wątki komputerowe tu na forum i tam pisz napisz budżet tam, złożymy kompa potwora

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #110

    Domyślnie

    Dzięki wielkie. To przygotuje co tam mi po głowie chodzi i zobaczysz czy to ma ręcę i nogi.

Strona 11 z 36 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Okazje czy nie???
    By lukasciuk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 08:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •