Close

Strona 5 z 72 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 717
  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    Podłączyć miernik.
    A bez karty próbowałeś używać?
    Radek to często smok na prąd. Może ze starości Zachciało mu się więcej?

  3. #43

    Domyślnie

    To że obudować R6 to zacny klocek to wiem, chodziło mi o to że może coś jakiś wylot zasłania

  4. #44

    Domyślnie

    Stoi w takim miejscu że nie na co zasłaniać. A wydaje mi się że skoro 2 różne osoby ją składały i jest to samo to raczej nie w tym problem.

  5. #45

    Domyślnie

    ja bym wymieniał po kolei, zasilacz, płyta, RAM, karte graficzną odłączyć... na bank coś siada. Może dysk? Może kable? Może klątwa?

    no cudów nie ma

    dasz 2 tyś to Ci sprzedam moją platformę
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #46

    Domyślnie

    A próbowałeś zapuścić jakiś "stres test"? Może to fuckup w jakimś sofcie, który Ty używasz, a osoby które testowały sprzęt sprawdzały tylko pod kontem właśnie obciążenia.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    A próbowałeś zapuścić jakiś "stres test"? Może to fuckup w jakimś sofcie, który Ty używasz, a osoby które testowały sprzęt sprawdzały tylko pod kontem właśnie obciążenia.
    Robiłem testy programs.... occt (mogłem przekręcić nazwę).
    Wszystko przeszło - prócz zasilacza

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    ja bym wymieniał po kolei, zasilacz, płyta, RAM, karte graficzną odłączyć... na bank coś siada. Może dysk? Może kable? Może klątwa?

    no cudów nie ma

    dasz 2 tyś to Ci sprzedam moją platformę
    Tak planuje zrobić, zacznę od zasilacza, a potem... wymiana płyty = wymiana procesora...

    Co do reszty - w tym jest problem że ciężko to zweryfikować. Bo jak sprawdzić czy to wina kabla...

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Co do reszty - w tym jest problem że ciężko to zweryfikować. Bo jak sprawdzić czy to wina kabla...
    zależy jaki kabel ? Wymienisz zasilacz i już masz 80 % kabli wymienionych później, zmiana kabli SATA, 20 zł w markecie... Sprawdź jeszcze kości RAM. Ile ich masz? 1 czy 2 ? Wyjmij jedną i korzystaj z jednej. Jak masz jedną tylko pożycz od kogoś inną i testuj. Lub zmień slot na płycie głównej o ile to możliwe, nie znam się :P
    BIOS płyty aktualny? Przywróć ustawienia fabryczne na płycie i testuj.

    Moim zdaniem, jeśli komp ma parę dobrych lat, to jakiś element siadł lub siada i niedługo siądzie tak że kompa nie uruchomisz.

    Jak Ci ten zwiechy uszkadzają pliki NEF, to pamiętaj rób kopie ważnych plików na oddzielnym nośniku danych, np. pendrive. Ogólnie ważne pliki 3maj na oddzielnym dysku, nie wiem dysk zewnętrzny, duży pendrive albo DVD... Bo jak padnie Ci dysk albo coś się stanie... to tracisz dane bezpowrotnie lub dużo wydasz kasy na ich odzyskanie bez gwarancji odzyskania.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #49

    Domyślnie

    No już mi ta zawiecha uszkodziła psd nad którym siedziałem parę ładnych godzin.

    Zaczynam coraz mocniej podejrzewać kartę graficzną...
    Dziś dla odmiany - po powrocie ze sklepu komputer nie chciał się wybudzić.... tzn. nie, źle wróć - komputer się wybudził, ale nie było obrazu.
    Dopiero po restarcie zaczął działać.

  10. #50

    Domyślnie

    Proponowałem już wcześniej bez karty odpalić. Minuta roboty z wypięciem karty i przepięciem kabla od monitora do płyty głównej

Strona 5 z 72 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tele(minimum 200mm) do 850zł (D5100)
    By CODER_BEST in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-05-2013, 22:50
  2. Torba minimum do D90 z 18-105+grip
    By Jasand in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 22:56
  3. [ Krajobraz ] w poszukiwaniu minimum
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 18:57
  4. [ Krajobraz ] Minimum
    By Radek_1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-07-2008, 08:58
  5. Zamienniki Cokin - minimum jakości
    By pebees in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-02-2007, 21:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •