Close

Strona 47 z 72 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 717
  1. #461

    Domyślnie

    Przynajmniej szczery był... A z resztą co za różnica do czego i za ile? Tobie też byśmy pomogli nawet jakbyś miał kompa używać jako taboret

  2. #462

    Domyślnie

    Kurde - a co, miałem pisać - że do pisania programów, grania w gry i high-endowej obórbki skóry (no, może to w pewnym sensie się zdarzy).

    Nie chcę owijać w bawełnę, piszę jak jest.
    Spodziewałem się, że dostanę może z 5 tyś w tym wkład własny, a tu się trafiło "ślepej kurze" więc czemu mam pisać nieprawdę.

    Ja pierdziele - przez takie akcje naprawdę odechciewa się pytać ludzi (a najgorsze że piszą to osoby, które TOTALNIE nic w wątku nie wniosły i chyba im gula skacze, że ktoś ma szansę kupić sprzęt ponad wymagania).

  3. #463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Kurde - a co, miałem pisać - że do pisania programów, grania w gry i high-endowej obórbki skóry (no, może to w pewnym sensie się zdarzy).

    Nie chcę owijać w bawełnę, piszę jak jest.
    Spodziewałem się, że dostanę może z 5 tyś w tym wkład własny, a tu się trafiło "ślepej kurze" więc czemu mam pisać nieprawdę.

    Ja pierdziele - przez takie akcje naprawdę odechciewa się pytać ludzi (a najgorsze że piszą to osoby, które TOTALNIE nic w wątku nie wniosły i chyba im gula skacze, że ktoś ma szansę kupić sprzęt ponad wymagania).
    Nie przejmuj się, rób swoje to internety...
    Kiedy odbiór sprzętu?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #464

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Nie przejmuj się, rób swoje to internety...
    Kiedy odbiór sprzętu?
    Hehehe - czekaj czekaj, bo na razie to się lekkie schody zaczęły teraz ze sklepem
    X-Kom nie chce wystawić faktury na zestaw, więc coś czuje że będzie z tym ciężko (przynajmniej w sieciówkach).
    Komputronik nie ma części.
    Morele - ponieważ nie wiem, jak miałaby wyglądać ewentualna kwestia serwisowania - odpuszczam

    Zostały mi małe sklepy na osiedlu, napisałem na razie do 3 i czekam na odp.

    W sumie to nie wiem, czemu Pani Urzędniczce tak zależało, żeby nie było faktury z wyszczególnionymi parametrami (może będą potem musieli to weryfikować element po elemencie ).

  5. #465

    Domyślnie

    Ta zobaczył tytuł "PC za minimum 8.800"..czyta dalej z DOFINANSOWANIA?!?!
    KURŁA ZAJUMALI mi kasę z konta!
    Sprawdza konto.. UFF..! nie ZAJUMALI..
    Odetchnął z ulgą ale zaraz się lampka zapaliła.. Jak to jemu dali? A ja co? Też mi się należy i gula skacze.. Ale nie doczytał jeden z drugim że to dofinansowanie dla niepełnosprawnych, i że pewnie Mini wolałby nie dostać dofinansowania a być choć trochę zdrowszy.
    Panowie (nie chce mi się z nicka) Mini wam niczego nie zabrał. I może na tym skończyć przytyczki??
    Czekamy na REVIEW sprzętu jak już będzie i jak się da jeden albo dwa testy na życzenie

  6. #466
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Morele - ponieważ nie wiem, jak miałaby wyglądać ewentualna kwestia serwisowania - odpuszczam
    Normalnie wszystko działa u nich, zerknij do proline w warszawie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Koledzy z zainteresowaniem czytam ten wątek i jest tu sporo dobrych rad. Jednak jednego nie rozumiem: dlaczego wszyscy tak się męczą przy składaniu komputera dla kolegi @mini21, ktory chyba kilka razy powtórzył, że ten komputer jest mu potrzebny w zasadzie wyłącznie do wydania pieniędzy. Jeżeli niczego nie przeoczyłem to jest to jakieś dziwne.
    Dlatego sugerowałem zimny prysznic, złożyć komputer bardzo mocny ale za normalne pieniądze, a resztę wpakować w rzeczy, które rozbudują zestaw sensownie i przydatne, a tak finalnie wydatek kasy będzie przekładał się tylko na słupki w benchmarku pod warunkiem że posiedzi przy podkręcaniu konkretnie i może zacznie grać

  7. #467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Normalnie wszystko działa u nich, zerknij do proline w warszawie.
    Normalnie tzn. jak?
    Do tej pory jak coś było nie tak - brałem komp pod pachę i do serwisu.
    A w Morele czegoś takiego nie ma - więc jak to wygląda?

    Nie widzę, żeby Proline miał oddział w Warszawie.
    Kiedyś miał, ale chyba już nie...

  8. #468
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    W Krakowie mają serwis, nie wiem jak w stolicy.
    Sklepów komputerowych w Krakowie znam gdzieś z siedem i to takich solidnych ale zawsze sam składałem komputer, to jest banalne ale rozumiem jak ktoś ma do tego dwie lewe ręce to nie ma co się brać.
    Unikaj jakiś osiedlowych dziupli, szukaj czegoś większego i zawsze pytaj czy ci zrobią zestaw na fakturze jeśli tak musi być.

  9. #469

    Domyślnie

    Lekki szok.
    Ja wiem, że jest wolny rynek i każdy ma różne ceny, ale...

    Złożyłem zamówienie w X-Kom'ie.
    Trafiłem na 2 promocje - łącznie za wszystko (musiałem dorzucić jeszcze jakieś 2 dyski twarde od tak, bo brakło )
    9097.01 zł z montażem.

    W tym zaprzyjaźnionym sklepie w którym kompy robiłem już kilka razy, odkąd tylko powstał (czyli jakieś... 20 lat) gość wycenił mi to na 9848,3 zł I TO BEZ JEDNEGO DYSKU.
    (czyli jakieś 400-500 zł mniej).
    No ok, rozumiem, mały sklep to mały sklep i ma inne marże, ale serio - to będzie z 1200 zł różnicy....

    A tak z innej beczki - nie wiem, czy to dobre miejsce, ale czy moglibyście wycenić mi (tylko obiektywnie) mój stary komp?
    Jeśli to nie miejsce na to to zrozumiem.

  10. #470
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Co do wyceny staroci to patrz na allegro, uśrednij ceny albo obniż.
    Co do cen w sklepach, nie dziw się że taki gigant jak x-kom potrafi zrobić niższe ceny i zarobić na tym więcej niż ten malutki na osiedlu.

Strona 47 z 72 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tele(minimum 200mm) do 850zł (D5100)
    By CODER_BEST in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-05-2013, 22:50
  2. Torba minimum do D90 z 18-105+grip
    By Jasand in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 22:56
  3. [ Krajobraz ] w poszukiwaniu minimum
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 18:57
  4. [ Krajobraz ] Minimum
    By Radek_1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-07-2008, 08:58
  5. Zamienniki Cokin - minimum jakości
    By pebees in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-02-2007, 21:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •