Close

Strona 38 z 72 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 717
  1. #371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Tak, Wwa
    To chyba na brak sklepów nie narzekasz. Kup w xkom, ustal fv, sprzęt ceny, może jeszcze rabat wyrwiesz... Pytaj o rabat, serio.
    Mi maja oddać 50 zł za obudowę do znalazłem jakieś drobne ryski
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #372

    Domyślnie

    Na ilość sklepów nie narzekam - bardziej na odległość.
    X-kom mam niestety po drugiej stronie miasta więc każda z komputerem to lrzelrawa (a że sam nie jestem zmotoryzowany to muszę się prosić o zawiezienie).
    Mam Komputronik ale to też nie jest blisko.
    Za to mam rzut beretem mały sklep komputerowy w którym robiłem już 2 pc - tylko przejść na drugą stronę ulicy.

  3. #373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Na ilość sklepów nie narzekam - bardziej na odległość.
    X-kom mam niestety po drugiej stronie miasta więc każda z komputerem to lrzelrawa (a że sam nie jestem zmotoryzowany to muszę się prosić o zawiezienie).
    Mam Komputronik ale to też nie jest blisko.
    Za to mam rzut beretem mały sklep komputerowy w którym robiłem już 2 pc - tylko przejść na drugą stronę ulicy.
    ahaa no spoko.
    Jeśli jesteś zadowolony z tego sklepu to dogaduj się z tym sklepem, że rozpakowanie i montaż całego komputera odbywa się w Twojej obecności. Przynajmniej widzisz jak montowali, oceniasz czy sprzęt jakiś nie używany/naprawiany czy jakiś porysowany...
    Po wszystkim bierzesz pod pachę i idziesz do domu

    A najlepiej by było składać sam w domu ile to przyjemności ze składania
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #374

    Domyślnie

    No właśnie tak powinno być że oni składają a ja patrzę im na ręce, ale to raczej nierealne.

    Składaniem samemu to raczej odpada.
    Raz że bałbym się że coś uszkodzę, dwa że przy moich wielkich i niezdarnych łapach ciężko by było się dostać w niektóre miejsca.

  5. #375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    No właśnie tak powinno być że oni składają a ja patrzę im na ręce, ale to raczej nierealne.

    Składaniem samemu to raczej odpada.
    Raz że bałbym się że coś uszkodzę, dwa że przy moich wielkich i niezdarnych łapach ciężko by było się dostać w niektóre miejsca.
    to może warto znaleźć kogoś kto składa kompy i zna się na tym. Znajomy? Kolega? Złoży kompa za ileś tam $ u Ciebie w domu a później wypijecie razem piffko ?
    jak nie ma znajomego to lipa... ja 2 lata czy 3 temu składałem kompa w Komputroniku (płyta, procesor, chłodzenie, ram) i to wsadzili do mojej obudowy z resztą podzespołów. Troche chyba przesadzili z ilością pasty na CPU bo troche wypłynęło na boki... tragedii nie było ale zawsze ciut dali więcej... teraz sam to robiłem, rozprowadziłem łopatką dołączoną do pasty i mam nadzięję że nic się nie rozlało na boki hehe
    chyba że to ja rozmazałem starą pastę na boki że wypłynęła trochę na boki... ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0299.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	546,1 KB
ID:	19820

    A tu nowa. Konsystencja jak prawie twarda guma, ciężko rozmarować, bo mimo delikatnej warstwy robiły się "ciury"... także może wydaje się że tej pasty jest dużo to jednak jest cienka warstwa... Lepiej by była zwarta guma niż płynne jak mleko
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0311.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	726,6 KB
ID:	19821
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 12-01-2019 o 19:55
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #376

    Domyślnie

    U ciebie też grubo pasty. Może nawet więcej niż u nich

  7. #377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ShutterStill Zobacz posta
    U ciebie też grubo pasty. Może nawet więcej niż u nich
    dałem ziarenko grochu w sensie z grochu zrobiła się, widzicie jak to wygląda
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0309.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	586,7 KB
ID:	19822
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #378

    Domyślnie

    Duży groch u ciebie rośnie
    A tak serio to ilość ma bardzo małe znaczenie (chyba że za mało)
    Dobrze zrobiłeś. Czasami podczas zdejmowania chłodzenia pasta się rozjeżdża.

  9. #379
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Największy problem z pastą to za duża ilość, może wtedy powstać poduszka itp ale to zaraz wychodzi na temperaturach, wiec jak jest ok to nie ma się co przejmować, ja od dawna mam metodę że smaruję paluchem cpu i radiator, fajne wzorki powstają od linii papilarnych i jest to chyba ta ilość odpowiednia

  10. #380

    Domyślnie

    Pasta jest żeby nierówności wyrównać bo ani czapka procka ani stopka chłodzenia nie jest idealnie równa. Ciężko czasami określić odpowiednią ilości bo nie wiadomo jak krzywe powierzchnie są akurat w danym zestawie.
    Ostatnie "badania" wykazały że jednak gorzej jak jest za mało bo wtedy mniejsza powierzchnia styku, a jak za dużo to po prostu wpłynie i dopóki nie jest przewodząca to nic się nie stanie oprócz bałaganu

Strona 38 z 72 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tele(minimum 200mm) do 850zł (D5100)
    By CODER_BEST in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-05-2013, 22:50
  2. Torba minimum do D90 z 18-105+grip
    By Jasand in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 22:56
  3. [ Krajobraz ] w poszukiwaniu minimum
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 18:57
  4. [ Krajobraz ] Minimum
    By Radek_1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-07-2008, 08:58
  5. Zamienniki Cokin - minimum jakości
    By pebees in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-02-2007, 21:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •