Cytat Zamieszczone przez Giuppo
Co do kadrowania, to ja zawsze uzywam crop tool z opcja chowania a nie wywalania zbednych fragmentow foty... nigdy nie wiadomo czy nie bedzie trzeba kiedys przekadrowac
Dlatego oryginaly trzyma sie w NEFie... Nie wiadomo, czy kiedys nie trzeba bedzie np. diametralnie zmienic WB czy ekspozycji...