Kurczątko od wczoraj siedzę i już mnie nerw trącoli. Popsułem coś w ustawieniach. Mój problem polega na tym, że gdy próbuję skadrować zdjęcie Ps posłusznie mi to robi tyle że zamiast robić po prostu czysty crop to ten mi wycina fragment, ale nie zostawia mi jego orginalnej rozdzielczości grrrrrrrrrrrrrr tylko zmniejsza rozdzielczość. Dzieje się to tylko wtedy gdy robię duży crop, gdy wycinam np czyjąś twarz wszystko gra. Cóż to takiego może być luduuu no
. Dodam że kadruję z zachowaniem aspekt ratio(wpisuje po prostu 3 do 2 w wysokości i szerokości) i oczywiście pole resolution pozostaje puste.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami