Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11

    Domyślnie

    Powiem wam tak - ja osobiście nie cierpię zdjęć ślubnych. W 95% robi mi się niedobrze od oglądania (przy robieniu też miałem podobne odczucia, obrabiałem to strasznie długo też z tego powodu). Nie są to zdjęcia, które sobie z dumą wrzucę do portfolio i doskonale rozumiem, że mogą się nie podobać (mnie też się nie podobają... a im dłużej na nie patrzę tym dla nich gorzej). Jednak było to całkiem ciekawe doświadczenie, a oni są zadowoleni i cała rodzina robi "wow" "och" i "ach" (co mnie mocno szokuje). @irimi tak naprawdę to chciałem ich z tego Sołacza zabrać na Jeżyce, na Kościelną żeby sobie na lody poszli... żeby świeciło zachodzące wśród kamienic słoneczko... ale nie udało się - złe warunki ;-(
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  2. #12

    Domyślnie

    Haha. To ja też tak mam, że pogardzam trochę fotografami ślubnymi i tym, jak to nazywają siebie profesjonalistami, a walą zwykłe pstryki. Kilku ciekawych się może znajdzie z wielkim trudem. Natomiast jest to chyba jedna z nielicznych dziedzin fotografii, gdzie nie będąc znajomym królika, można coś zarobić. Sam wybieram się na wesele znajomych w tym roku z zamiarem zrobienia kilku zdjęć, a potem/przedtem na sesję plenerową i narzeczeńską.

  3. #13

    Domyślnie

    Studyjne spoko, parkowe ziutki trochę.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #14

    Domyślnie

    Sam wybieram się na wesele znajomych w tym roku z zamiarem zrobienia kilku zdjęć, a potem/przedtem na sesję plenerową i narzeczeńską.
    Ale Wam się okropnie musi nudzić na tych weselach, żeby zamiast skupiać się na tej imprezowej części wesela i zamiast pilnowania swojej partnerki, pilnuję się sprzętu fotograficznego Ja często to widzę właśnie, najlepsze są osamotnione żony albo partnerki, gdzie wszystkie pary są razem gdzieś w kościele, a ona biedna przez całą ceremonie sama, bo partner biega z aparatem Ale ja też kiedyś tak zrobiłem, żona mi cały czas przytakiwała "ok ok" a następnego dnia po weselu, mi jazdę zrobiła, że więcej ze mną nie pójdzie na wesele no i ten stres jak człowiek poszedł w końcu na densflor to myślał o tym leżącym sprzęcie między % gośćmi którzy wpychali łapska do torby i do tego że później PM też miała "ciche" pretensje że mało zdjęć - nigdy więcej!
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 14-02-2018 o 14:52

  5. #15

    Domyślnie

    No dlatego też nie robiłem zdjęć na samym weselu...
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    No dlatego też nie robiłem zdjęć na samym weselu...
    No i dobrze, ja często widzę takie akcje na weselach! To jest częsty temat rozmowy z orkiestrą że samotna landryneczka chodzi i można się z nią brać bo partner przyszedł zamiast z nią to z aparatem...
    Chyba że niedawno kobieta kogoś opuściła i jest się w dołku i nie chcę innej zapraszać, no ale jak człowiek w dołku to czasami lubi sobie utopić swoje żale w kieliszku
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 14-02-2018 o 14:57

  7. #17

    Domyślnie

    Nie no.. to zawsze jest wina rodziny... "umiesz zdjęcia robić, zrób naszemu Brajankowi ślub bo fotografy tak dużo biorą"
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Nie no.. to zawsze jest wina rodziny... "umiesz zdjęcia robić, zrób naszemu Brajankowi ślub bo fotografy tak dużo biorą"
    Ale to wszyscy tak mają w rodzinie i znajomi: "weźmiesz aparat i zrobisz kilka zdjęć" Ja miałem raz takich znajomych że mnie zapraszali, jak im wyjaśniłem że ja chodzę jako gość na wesela i nie chcę się martwić sprzętem, bo wolę sobie poimprezować itp. to jednak nie przysłali mi zaproszenia

    Co do zdjęć, jak na pierwsze próby nie są aż takie złe, dlatego nie dziwię się że się podobają PM - tym bardziej że mieli to za free pewnie, wyglądają bardzo na pozytywnych ludzi i pasują nawet takie motywy do nich. Niektóre mam wrażenie że są troszkę przeostrzone ? No ale fakt studio a plener to różnice duże, na korzyść studia
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 14-02-2018 o 15:05

  9. #19

    Domyślnie

    Chcieli początkowo żebym robił cały ślub, ale się nie zgodziłem bo wtedy moja żona podpierałaby ściany... do tego jestem Poznaniakiem sorry, ale nie daję takich drogich prezentów plener dostali w prezencie i cały czas myślę, że powinni dopłacić
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Chcieli początkowo żebym robił cały ślub, ale się nie zgodziłem bo wtedy moja żona podpierałaby ściany... do tego jestem Poznaniakiem sorry, ale nie daję takich drogich prezentów plener dostali w prezencie i cały czas myślę, że powinni dopłacić
    No i takie podejście jest zdrowe, idziesz na wesele jako gość, sprawy przyziemne zostawiać za sobą i hulaj dusza do białego rana

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener ślubny.
    By genghiskhan in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 11:04
  2. Plener ślubny
    By zygmuntowicz in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 13:16
  3. Plener ślubny.
    By yakoop in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 21:58
  4. plener slubny- 02/08/08
    By kroolik in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-08-2008, 19:00
  5. [ Reportaż ] Plener ślubny
    By golden in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-06-2007, 14:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •