Fotografowanie noworodków staje się coraz bardziej popularne - każdy rodzic chciałby uwiecznić swoją pociechę w kilka dni od narodzin. Niestety, zrobienie tego w zapadający w pamięć sposób nie jest takie proste jakby mogło się nam wydawać. W związku z tym, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i razem z Barbarą Pietrzak serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone fotografii noworodkowej.

Program warsztatów:

1. Ustawienia aparatu i kwestie techniczne.
2. Jak układać/ubierać i pozycjonować na bean bag-u.
3. Metody usypiania i uspakajania noworodków.
4. Jak sprawnie zmienić tło/kocyk, żeby sesja nie trwała dłużej niż 3 godziny.
5. Układanie w koszyczkach/propsach.
6. Od czego zacząć jeśli maluszek nie współpracuje.
7. Jak zrobić zdjęcie na dłoni oraz wspólne zdjęcie z rodzicami.
8. Bezpieczeństwo maluszka podczas sesji.
8. Co powinno być zawarte w Waszej ofercie.
10. Podstawy edycji zdjęć noworodkowych w Adobe Photoshop.

Warsztaty trwają 8h zegarowych.

Warsztaty są praktyczne - każdy z uczestników będzie wykonywać zdjęcia, które będzie mógł wykorzystać w swoim portfolio.

Na warsztaty proszę zabrać ze sobą aparat z obiektywem 50mm, opcjonalnie 100mm (do ujęć makro).

PROWADZĄCA: Barbara Pietrzak

https://www.facebook.com/barbarapietrzakphotography/
BarbaraPietrzak.pl - Fotografia dziecięca

Przygoda z fotografią zaczęła się od podróży, gdzie chwytałam
dosłownie wszystko.Potem na świat przyszły moje dzeci i lustrzanka towarzyszyła mi praktycznie codziennie. Nie chcąc wracać do korporacji, postanowiłam zainwestować w profesjonalne kursy (wtedy w Polsce takowe raczkowały), połączyłam dalekie podróże na Hawaje i do Australii z warsztatami u najlepszych i teraz już nie wyobrażam sobie innej pracy Fotografia to moja pasja i przygoda z nią trwa już 5 lat.

DATA: 10.02.2017 r.
CZAS TRWANIA: 10.00-18.00
MIEJSCE: Studio Huśtawka – ul. Taśmowa 1, Warszawa
ILOŚĆ MIEJSC: 6

KOSZT: 1499 zł brutto
PROMUJEMY DUETY: Jeśli zapiszesz się w tym samym czasie z drugą osobą, każda/y z Was otrzyma rabat w wysokości 10% (promocje się nie łączą).
ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem):

Regulamin - Studio Huśtawka

Zapisy na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny na dole strony wydarzenia podanej w linku poniżej. Po wypełnieniu i wysłaniu dostaną Państwo mail potwierdzający zapis oraz dane do wpłaty.

Fotografia noworodkowa - Studio Huśtawka

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:
tomek@studiohustawka.pl
577 339 949