Szukaj
Przy ciaśniejszym kadrowaniu, to chyba idealne zdjęcie paszportoweAle ludzie na paszportowych wychodzą słabo, a pan włochaty wygląda ekstra.
Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. | Z6III | N24-70/2.8S | N70-200/2.8S | N24-200 | N180-600 | V40/1.2 | kojotowe.pl l fikołki l
A masz kadr żeby zobaczyć całego ptaka?
Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James
Mam ale nie z takim spojrzeniem bo to było 600mm.
Wildlife Photography
Nikon/Nikkor
No koleżka chyba lekko zezuje. Fajny jest.
A czy mógłbyś wstawić?
Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James
Jeżeli chodzi Ci o to czy to jest włochaty to było to potwierdzone w kilku źródłach.
Wildlife Photography
Nikon/Nikkor
Wierzę i widzę ale mimo tego jeśli to nie jest problemem dla ciebie prosiłbym o wstawienie. Pozdrawiam.
Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James
Skontaktuj się z nami