Mam zamiar kupić Fuji S2Pro. Proszę o opinie koleżanki i kolegów na temat tego sprzętu.
Walory użytkowe, jakość zdjęć itd..
Pozdrawiam
Bogdan
Szukaj
Mam zamiar kupić Fuji S2Pro. Proszę o opinie koleżanki i kolegów na temat tego sprzętu.
Walory użytkowe, jakość zdjęć itd..
Pozdrawiam
Bogdan
Warty jest swojej ceny.Polecam go gorąco,trzyma się go bardzo dobrze.Zdjęcia bardzo ładne wychodzą,można spokojnie zrobić 30x45cm.Bardzo niskie szumy ma przy ISO800,pełna zgodność z produktami Nikona.Gdybym miał więcej kasy kupiłbym właśnie jego.
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
Dzięki i proszę o jeszcze od użytkowników. Proszę na priv o jakiś nieobrobiony plik z tego aparatu. Wszystkie foty robione tym ap. i zamieszczone w necie, są przecież obrobione na maxa i nie widać prawdziwej jakości.
Bogdan
Mam gdzies kilkanascie rawow z s2pro + tamron 28-75/2.8 zrobionych w zeszlym roku - pokopie po archiwum jutro.
c2h5oh
|Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu
Zobacze swoje,robiłem z 28-70/3,5-4,5 D i z 85/1,8
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
Wielkie dzięki, czekam z niecierpliwością. A może wiecie kto ma do sprzedania S2pro?
Rzadkość. W Polsce nawet cholerna rzadkość, już nawet predzej idzie kupić DCS-a... Ogólnie b. uważaj - zwykle te aparaty były używane np. w studiach portretowych i są zarąbane na śmierć albo prawie!
Najprędzej kupisz za granicą.Znajomy ładnie zajeżdził ją,ale nadal działa
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
Skontaktuj się z nami