Witam
Kupilem dzisiaj D40, w sklepie ogladalem aparat wlozonej karty pamieci, na ekraniku lcd nic podejrzanego nie bylo widac. Przyszedlem do domu zrobilem zdjecie pionowe i wyszedl - hot pixel na lcd (czerwony), troche z lewej strony od srodka
Dzwonilem do sklepu (fotojoker) to sprzedawca juz zaczal krecic ze nie bardzo moze wymienic itp, w instrukcji jest napisane ze lcd moze miec jakies piksele gorace, ale nie ma ani slowa na ten temat ze gwarancja tego nie obejmuje.
Czy ktos sie spotkal z podobnym problemem, jak rozmawiac ze sprzedawca zeby mi wymienil aparat, czy tez moze po prostu mi sie to nie nalezy?
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami