Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Bombylius major

  1. #11

    Domyślnie

    Dwójeczka jest świetna

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #12

    Domyślnie

    tak jak poprzednicy 2 wymiata.

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  3. #13

    Domyślnie

    2. Obrazek jak z filmów SF. Zazdroszczę ujęcia. pzdr
    "Lepsze zdjęcie zaszumione, niż poruszone. Lepsze poruszone niż żadne."

  4. #14

    Domyślnie

    A mi się ta poświata vel rozmyty kwiatek nawet podoba.
    A samo zdjęcie świetne.
    Gdzie udało Ci się znaleźć tego owada? W sensie - ogródek, łąka przy lesie?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atrax Zobacz posta
    (...)
    Gdzie udało Ci się znaleźć tego owada? W sensie - ogródek, łąka przy lesie?
    Ogród, na granicy łąki.

  6. #16

    Domyślnie

    Szczeże, niesamowite!! Uchwycenie czegoś takiego to jak postawieni nogi na księżycu . Tak zdecydowanie dwójk, a ja bym jeszcze skadrował niestandardowo, żeby jak najbardziej pozbyć się ładnego niebieskiego rozmycia. Gratuluje!!.

    Pozdrawiam:
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  7. #17
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    jaka piękna paskuda !! - 2 zdjęcie zachwycające.

  8. #18

    Domyślnie

    No cóż, nie będę oryginalny
    2 po prostu CUDO!!!

    Gratulacje, świetnie złapane...
    NIKON

  9. #19

    Domyślnie

    Bomba! Za poprzednikami - dwójka!
    Koniecznie muszę się na spacer wybrać poszukać robali !
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •