Dwójeczka jest świetna
Szukaj
Dwójeczka jest świetna
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
tak jak poprzednicy 2 wymiata.
2. Obrazek jak z filmów SF. Zazdroszczę ujęcia. pzdr
"Lepsze zdjęcie zaszumione, niż poruszone. Lepsze poruszone niż żadne."
A mi się ta poświata vel rozmyty kwiatek nawet podoba.
A samo zdjęcie świetne.
Gdzie udało Ci się znaleźć tego owada? W sensie - ogródek, łąka przy lesie?
Szczeże, niesamowite!! Uchwycenie czegoś takiego to jak postawieni nogi na księżycu. Tak zdecydowanie dwójk, a ja bym jeszcze skadrował niestandardowo, żeby jak najbardziej pozbyć się ładnego niebieskiego rozmycia
. Gratuluje!!.
Pozdrawiam:
AMI
D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)
jaka piękna paskuda !! - 2 zdjęcie zachwycające.
No cóż, nie będę oryginalny
2 po prostu CUDO!!!
Gratulacje, świetnie złapane...
NIKON
Bomba! Za poprzednikami - dwójka!
Koniecznie muszę się na spacer wybrać poszukać robali!
Skontaktuj się z nami