Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Płatne kursy?

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Co to za tutoriale i książka o LR?
    Dużo poznałem dzięki filmikom naszego forumowicza, które wstawia zdjęcia na forum

    https://www.youtube.com/user/TheRafalRozalski/videos

    A książka? To nic szczególnego, taki standard: klik
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 09-01-2018 o 21:44
    Kanał YT ​? ??​

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Źle trafiliście.
    Bez wątpienia! A przynajmniej ja czuję, że na pewno źle trafiłem i niczego nie zmienia, że potencjalnie byłem niejako po drugiej stronie barykady.

    Dlatego ja nie uogólniam mówiąc: wszystko to marność i marność, a reszta to marność, wyłudzanie kasy i cwaniactwo... Nie mam na to twardych dowodów.

    Jednocześnie zauważam, że niemal 95% darmowych tzw. tutoriali, filmików, czy innych lekcji daje wiedzę na poziomie zupełnie podstawowym, robiąc w istocie to, co ja miałem robić lata temu: zachęcić do czegoś więcej, pokazać, że jest jeszcze masa nieodkrytych sekretów - i zachęcić, że za niewielkie pieniądze uchyli się rąbka tajemnicy.

    Tego, czy się uchyla, czy tylko mami bardziej, na jeszcze następny poziom nie wiem, bo nie uczestniczę w takich kursach - ale nie byłbym w tym względzie specjalnym optymistą wnosząc po tym, co widuję u kumpli. Wydaje mi się, że lepiej pod tym kątem jest na zagranicznych polach - na blogach jest wiele dość zaawansowanej wiedzy, na forach też ludzie jakoś bardziej się dzielą...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Dużo poznałem dzięki filmikom naszego forumowicza, które wstawia zdjęcia na forum

    https://www.youtube.com/user/TheRafalRozalski/videos

    A książka? To nic szczególnego, taki standard: klik
    Dzięki, tego forumowicza "znam", książkę też posiadam i polecam

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Bez wątpienia! A przynajmniej ja czuję, że na pewno źle trafiłem i niczego nie zmienia, że potencjalnie byłem niejako po drugiej stronie barykady.

    Dlatego ja nie uogólniam mówiąc: wszystko to marność i marność, a reszta to marność, wyłudzanie kasy i cwaniactwo... Nie mam na to twardych dowodów.

    Jednocześnie zauważam, że niemal 95% darmowych tzw. tutoriali, filmików, czy innych lekcji daje wiedzę na poziomie zupełnie podstawowym, robiąc w istocie to, co ja miałem robić lata temu: zachęcić do czegoś więcej, pokazać, że jest jeszcze masa nieodkrytych sekretów - i zachęcić, że za niewielkie pieniądze uchyli się rąbka tajemnicy.

    Tego, czy się uchyla, czy tylko mami bardziej, na jeszcze następny poziom nie wiem, bo nie uczestniczę w takich kursach - ale nie byłbym w tym względzie specjalnym optymistą wnosząc po tym, co widuję u kumpli. Wydaje mi się, że lepiej pod tym kątem jest na zagranicznych polach - na blogach jest wiele dość zaawansowanej wiedzy, na forach też ludzie jakoś bardziej się dzielą...
    Czy ja wiem? Jest bardzo dużo darmowej wiedzy na dobrym poziomie na youtubie. Głównie po angielsku.

    Tutaj jest moja playlista z różnymi ciekawymi rzeczami z tej kategorii:

    https://www.youtube.com/playlist?lis...PaG3MarOlXD9sB

  5. #25

    Domyślnie

    @Umbra nie da się podejrzeć.
    Kanał YT ​? ??​

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    A teraz?
    Już można podejrzeć. Dziękuję
    Kanał YT ​? ??​

  8. #28

    Domyślnie

    przyzwoita kolekcja - wielkie dzieki


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #29

    Domyślnie

    O kurde... dzięki wielkie
    Też sobie zapisałem.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #30

    Domyślnie

    Nie wszystko, co ciekawe zapisywałem.
    Jak ktoś chce się podszkolić z obróbki, to sporo prawie kompletnych materiałów ma Irene Rudnyk i Anita Sadowska. Warto też phlearn podglądać i kilku innych, których teraz nie pamiętam.

    Z ciekawych rzeczy jest na youtubie seria BBC "7 images that changed fashion" albo coś takiego.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Płatne szablony z CMS-em
    By paveu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-05-2015, 10:21
  2. [ Reportaż ] Płatne z góry
    By wpkx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-04-2010, 10:37
  3. Światło. Płatne bilonem.
    By dobryjanek in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 18:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •