Bo to seria z 4K. Do średnich wydruków wystarcza. Nowy G9 będzie miał serię z 6K, czyli jakieś 16 Mpix.
Szukaj
Bo to seria z 4K. Do średnich wydruków wystarcza. Nowy G9 będzie miał serię z 6K, czyli jakieś 16 Mpix.
Który bezlusterkowiec (ew. 1-calowiec) ma w kicie najlepszy obiektyw Waszym zdaniem, najlepiej żeby zaczynał się od 24mm i nie wyciągał więcej, jak 3 koła złociszy z sakwy![]()
Zależy co rozumiesz przez najlepszy.
Fajne są zestawy z 14-140. Z 12-32 też.
Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.
poszukaj 14-140, ten nowszy ma dobrą stabilizację obrazu, jakość też ok, ale czy mniej niż 3k złotówek, to już będzie problem
te 12-32 też widzę często ale czy są dobre, to już nie wiem
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
To 12-35 albo 12-40 ale cena
Z kitów MZ najfajniejsze są te co podałem. Jeden świetny ultrazoom. Drugi szeroki i jakościowo przyzwoity mikrus.
Ciekawsze propozycje niż tanie kity Olka.
Jeżeli potrzebujesz coś z tej kategorii. Jak chcesz jakości bez dużego zooma to weź 14-140 i sprzedaj i kup coś z pierwszej linijki posta. Ew. 12-60 2,8-4
Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.
Ale to wszystko przy założeniu,że chcesz system ew. Rozwinąć pod kątem portretówki czy uwa.
Jak nie to chyba będzie lepiej spojrzeć na kompakty.
Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.
Jakość 14-140 jest dobra praktycznie w całym zakresie. Zapodawałem sporo zdjęć z tego zestawu z G7 na wątku obok: http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=268364&page=3
Skontaktuj się z nami