Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Panasonic G7

  1. #51

    Domyślnie

    Bo to seria z 4K. Do średnich wydruków wystarcza. Nowy G9 będzie miał serię z 6K, czyli jakieś 16 Mpix.

  2. #52

    Domyślnie

    Który bezlusterkowiec (ew. 1-calowiec) ma w kicie najlepszy obiektyw Waszym zdaniem, najlepiej żeby zaczynał się od 24mm i nie wyciągał więcej, jak 3 koła złociszy z sakwy

  3. #53

    Domyślnie

    Zależy co rozumiesz przez najlepszy.

    Fajne są zestawy z 14-140. Z 12-32 też.
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  4. #54

    Domyślnie

    poszukaj 14-140, ten nowszy ma dobrą stabilizację obrazu, jakość też ok, ale czy mniej niż 3k złotówek, to już będzie problem
    te 12-32 też widzę często ale czy są dobre, to już nie wiem
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Zależy co rozumiesz przez najlepszy.

    Fajne są zestawy z 14-140. Z 12-32 też.
    ... ostry i równy na w miarę całej powierzchni kadru i zakresach zoomu, ten z kolei może być bardzo ograniczony typu 24-50, 24-70, ew. 28-???

    no i nie musi być to Panas

  6. #56

    Domyślnie

    To 12-35 albo 12-40 ale cena

    Z kitów MZ najfajniejsze są te co podałem. Jeden świetny ultrazoom. Drugi szeroki i jakościowo przyzwoity mikrus.
    Ciekawsze propozycje niż tanie kity Olka.

    Jeżeli potrzebujesz coś z tej kategorii. Jak chcesz jakości bez dużego zooma to weź 14-140 i sprzedaj i kup coś z pierwszej linijki posta. Ew. 12-60 2,8-4
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  7. #57

    Domyślnie

    Ale to wszystko przy założeniu,że chcesz system ew. Rozwinąć pod kątem portretówki czy uwa.

    Jak nie to chyba będzie lepiej spojrzeć na kompakty.
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  8. #58

    Domyślnie

    Jakość 14-140 jest dobra praktycznie w całym zakresie. Zapodawałem sporo zdjęć z tego zestawu z G7 na wątku obok: http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=268364&page=3

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. [ Panasonic ] Panasonic Lumix DMC-G7 vs Panasonic DMC-LX100
    By ichris in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-12-2015, 23:24
  2. Panasonic G6
    By prz3mo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2013, 22:45
  3. Panasonic LX7
    By MariuszJ in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-07-2012, 13:10
  4. Panasonic GF2
    By ropusz in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-04-2011, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •