Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar gruniu
    Dołączył
    08 2014
    Miasto
    Kostrzyn nad Odra
    Posty
    83

    Domyślnie Karta pamieci do p900

    Jak w temacie.
    128GB lub 256GB - bede tez krecil filmy.
    Znalazlem verbatim w przystepnej cenie: http://allegro.pl/karta-pamieci-micr...083983403.html, ale predkosci nie zachwycaja. Moze one starcza do nagrania filmu, tym aparatem lub zapsiy kilku seryjnie zrobionych zdjec

  2. #2

    Domyślnie

    Do filmu 4k Nie może być mało. Bierz coś w 3 klasie.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar gruniu
    Dołączył
    08 2014
    Miasto
    Kostrzyn nad Odra
    Posty
    83

    Domyślnie

    Moj p900 chyba nie ma opcji 4K

  4. #4

    Domyślnie

    To chyba, żle popatrzyłem na specyfikację. Jak nie ma 4k, to Prędkości z klasy U1 wystarczą

  5. #5

    Domyślnie

    Po pierwsze, to link jest do karty microSDXC, aparat obsługuje SDXC, adapter to proszenie się o kłopoty. Kup markową kartę Sandisk lub Lexar zgodną ze specyfikacją podaną w instrukcji. Generalnie proponuję zapoznanie się z instrukcją aparatu, sporo się wyjaśni.

  6. #6

    Domyślnie

    @poste - Tylko mięczaki czytają instrukcję. Prawdziwy Polak nie czyta -- OK, ŻART, ŻART, ŻART !

    Ale poważnie. Warto zapoznać się z instrukcją, ale trzeba wiedzieć co w niej jest zwykłym bełkotem marketingowym. Np:

    1. Współpraca po WiFi tylko z "urządzeniami inteligentnymi" czyli smartfony i tablety przez dedykowaną apkę
    2. Zakaz używania zamienników akcesoriów: akumulatorów (to czasem ma sens ale zazwyczaj nie), kabla USB !!!! (paranoja), ładowarek itp.
    3. Zakaz montowania stepupów i redukcji. Owszem, faktycznie nie wolno wprost na obiektyw, bo może tak się stać, że się uszkodzi, ale po nakręceniu filtra ochronnego, nawet SLIMa, jak najbardziej się da i jak najbardziej warto.

  7. #7

    Domyślnie

    O tak, generalnie czytanie instrukcji to dyshonor Ale PDF-a można dyskretnie, nikt nie zauważy

  8. #8

    Domyślnie

    @poste dla jasności, ja przeczytałem i to jeszcze zanim kupiłem aparat. I to wersję rozszerzoną. Natomiast nie wiem jak do innych aparatów Nikona, ale ta do P900 to jest taki chaos, że trochę się nie dziwię, że się niektórzy poddają Przyznać trzeba jednak, że wszystko jest opisane, przynajmniej to co wg. producenta jest koszerne.

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar gruniu
    Dołączył
    08 2014
    Miasto
    Kostrzyn nad Odra
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Po pierwsze, to link jest do karty microSDXC, aparat obsługuje SDXC, adapter to proszenie się o kłopoty. Kup markową kartę Sandisk lub Lexar zgodną ze specyfikacją podaną w instrukcji.
    Dlaczego adapter, to prosze sie o klopoty? Stosuje je juz dlugo i nigdy nic mi sie nie wydarzylo.

    Instrukcje przeczytalem, a raczej rzucilem okiem.
    Widze, ze wifi nie dziala tak jak oczkiwalem. Nikon tworzy sobie AP i dopiero mozna sie na niego zalogowac, a ja myslalem ze zaloguje sie od mojej wifi i skomunikuje w ten sposob z tel lub tabletem.
    No i dlaczego co chwila zrywa mi polaczenie?

  10. #10

    Domyślnie

    @gruniu gdybyś przeczytał instrukcję a nie rzucił okiem to byś wiedział jak działa WiFi w tym aparacie. Intencją producenta była taka, że to ma służyć do obsługi aparatu z poziomu aplikacji na smartfonie albo tablecie. Realnie da się to zrobić inaczej ale to już rozwiązanie niestandardowe, ale działa i ja jestem nawet zadowolony mimo, że też wolałbym taką współpracę z WiFi o jakiej Ty piszesz.

    Natomiast jakie połączenie Ci zrywa? Aparatu z Laptopem? To nie tak działa jak myślisz. Aparat to nie AP. Możesz się z nim połączyć ale potrzebna jest aplikacja na kompa (nieoficjalna i nienamaszczona przez Nikona), która będzie się komunikować po zestawieniu połączenia WiFi dopiero. Ja używam AIRNEF

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Karta pamięci
    By bambus1181 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-12-2014, 13:19
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 00:10
  3. Karta pamięci
    By gurszula in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 11:38
  4. Karta pamięci
    By Szczurzyca in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-08-2012, 11:45
  5. Karta pamięci
    By Tomekk in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-11-2009, 13:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •