Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie W krainie starej baśni

    http://www.zamekchudow.pl/

    Jedzie ktoś? ja będę w sobotę około południa

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dobrze pojdzie to dotre na tą imprezke jutro. Dzięki wielkie za info. Jak zobaczysz dużego kolesia z D70 na szyi to znaczy, że to będe ja

    PS. Wiesz może jak tam dojechać?
    Ostatnio edytowane przez kobyll ; 08-06-2007 o 22:24
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    No to jest nas dwóch dużych kolesi Mam 195 cm i też D70 to się łatwo znajdziemy. Z Będzina najłatwiej to chyba będziesz miał przez Bytom, Rudę Śl i drogą na Mikołów. Wpisz sobie w mapapolski.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Przyjade razem z Lukaszem-lucki.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  5. #5

    Domyślnie

    No i dupa zbita..... Przepraszam Panowie ale nie dojade. Kobieta postawiła na swoim i koniec..... Następnym razem. A tak bardzo chciałem. Jakby co to w Grodźcu dziś i jutro trwa konkurs skoków konnych. Wczoraj już wyrwałem pare fotek. Jutro jeszcze podjade coś pofocić.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    Kto był? Wrzucać zdjęcia. Ja wrzucę coś pod koniec tygodnia. Tylu fotografów co na tej imprezie jeszcze nie widziałem, kto ma dziurę w ... ma aparat. Od komórek z 1,3 mpx po białasy.

  7. #7

    Domyślnie

    No ja czekam na to co pokażecie Osobiście moge zaprezentować jedynie fotki z rodzinnej imprezki jaka się wczoraj odbyła Heheh Dziadek ze sztuczną szczęką na dłoni poprostu wymiata

    Czekam na rezultaty wypadu pewnie mi się wtedy gul powiękjszym, że mnie tam zabraklo.....
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  8. #8

    Domyślnie

    Kobyll to pokazuj rodzinne fotki, ja tez cos wrzuce za pare dni jak tylko bede mial czas posiedziec nad nimi.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  9. #9

    Domyślnie

    Nie sądze żeby miały one jakąś wartość artystyczną.... Co do obróbki to też za bardzo nie ma co działaś bo raczej coś można popsuć niż poprawić conajwyżej troszke porozjaśniać niektóre. No chyba żeby to potraktować jako reportaż z 70 urodzin babci i 75 dziadka
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mir Zobacz posta
    Kobyll to pokazuj rodzinne fotki, ja tez cos wrzuce za pare dni jak tylko bede mial czas posiedziec nad nimi.
    No pare zdążyłem już obrobić. Skoro jesteście tacy ciekawi to wrzucam Ale uprzedzałem



    Na początek grupowe Oczywiście nie wszyscy uczestnicy imprezy ale zwołać wszystkich było niemożliwym więc i dobrze, że chociaż tylu stanęło

    1.

    Siostrzyczki

    2.

    Nadia - czyli dziecko z turbo adhd

    3.

    Nie dała sobie skubana zdjęcia zrobić

    4.

    Dopiero tatuś ją okiełznał

    5.

    Przypałętał się i sąsiad

    6.

    No i na bonusik w formie żartu (mam nadzieje, że to wytrzymacie ) --> dziadzia na pełnej bani


    7.


    A teraz wrzucać już tych rycerzy bo mnie zrzera ciekawość !!!

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •