kolega poleca mi lampe YN-565EX i do tego wyzwalacz yn-622n , zdjecia wyszly mu ladne,
ale chce sie poradzic na forum
czy to dobry wybur, do tego aparatu,
czy jest cos innego dostepnego w tej cenie (395 wyzwalacze+394lampa)