Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Telewizor

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Co do TV to nie brałbym nic innego jak dobry OLED, cena/jakość najlepsza u LG, ewentualnie QLED od Samsunga bo robi wrażenie niesamowite i zmieścisz się w budżecie.
    No właśnie o jakim budżecie mówimy?
    nic...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    No właśnie o jakim budżecie mówimy?
    Budżet powiedzmy ok 3 tyś, ale jak trzeba będzie to i 4 tyś się znajdą
    Czytam właśnie sobie o tym TV BOX-ie i w sumie też ciekawe maleństwo Chodzi mi o to, żeby w miarę w pełni można było sobie surfować na necie i tak jak pisałem, bez problemu oglądać filmy, seriale itd.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tylko nie patrz na starocie, to ma być nowa konstrukcja z androidem 7.0 i wyjścia jakie potrzebujesz, kosztuje to ~30$, z wifi cioteczkę drożej.
    QLED Samsung lub OLED LG, nie ma wiele do szukania jeśli chodzi o maksimum jakości w jak najniższej cenie.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarekf34 Zobacz posta
    Budżet powiedzmy ok 3 tyś, ale jak trzeba będzie to i 4 tyś się znajdą
    I co 3-4 tys za OLED 55???
    nic...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    I co 3-4 tys za OLED 55???
    Jak jest już tak tanio to wezmę 3.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    50" od 5000zł za OLED LG, taniej póki co nie da rady u nas, zagraniczne promocje są lepsze ale zakup TV tak średnio widzę wysyłkowo.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    I co 3-4 tys za OLED 55???
    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Jak jest już tak tanio to wezmę 3.
    A czy ja pisząc ten wątek napisałem coś, że w tej kwocie ma być OLED bądź QLED ?????????
    Wysrtarczy się cofnąć i przeczytać o co mi chodziło (jestem zainteresowany czymś co poza ładnym obrazem pozwoli mi się cieszyć w pełni z przeglądarki internetowej, szczególnie oglądanie filmów, seriali przez moją żonkę ) No ale cóż... standard
    Proszę o poradę a nie jakieś durne komentarze... Jak jest już tak tanio to wezmę 3 ...
    I weź tu się dowiedz czegoś
    Ostatnio edytowane przez jarekf34 ; 06-12-2017 o 23:31
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  8. #18

    Domyślnie

    Ty się tak nie denerwuj bo Ci kontrast dynamiczny spadnie. XD
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Ty się tak nie denerwuj bo Ci kontrast dynamiczny spadnie. XD
    No cóż... takich odpowiedzi można się ostatnio spodziewać na Nikoniarzach i to od samego moderatora PODZIĘKOWAŁ
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  10. #20

    Domyślnie

    Myślałem, że zrozumiesz. Napiszę dosadniej. Wszystkie obecne lcd to jeden szajs. Podkrecony do granic absurdu marketing, raty 0% i wymyślanie koła na nowo. Samsung, LG, Sony, Panasonic. Cokolwiek kupisz bedziesz zadowolony jeśli tylko zaakceptujesz wady i zalety LCD. Jednak swobodne korzystanie z netu we wszystkich "smart" to pomyłka. Jedyne co się jako tako sprawdza to udostepnianie niektorych mediów z urządzeń przenośnych czy korzystanie z zaimplementowanych odwarzaczy strumieniowych lub z pamięci masowych.
    nową jakością jest OLED, ale na tą technologię jest jeszcze za wcześnie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Telewizor
    By wpkx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 12:56
  2. [ Architektura ] Telewizor
    By loki_p in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 13:25
  3. telewizor na f-vat?
    By wodstock in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-12-2009, 12:21
  4. telewizor a komputer
    By sebah in forum Komputery
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 12:13
  5. rozdzielczosc kontra telewizor
    By Wojciech in forum Komputery
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-09-2007, 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •