Jak w tytule, stary LCD się kończy powoli więc czas na nowyI tu pytanie do Was.
Tym razem jestem zainteresowany czymś co poza ładnym obrazem pozwoli mi się cieszyć w pełni z przeglądarki internetowej, szczególnie oglądanie filmów, seriali przez moją żonkę![]()
Czytałem trochę na temat przeglądarek i niby nie jest tak pięknie jak się myśli
Na pewno ktoś z Was to przechodził i ma większe pojęcie ode mnie
Przekątna jaka mnie interesuje to tak 50-55 cali.
Pomożecie, doradzicie ?![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami