Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Jaki statyw?

  1. #1

    Domyślnie Jaki statyw?

    witam.

    To mój pierwszy post Chcę kupić statyw (dobry) głównie do zdjęć nocą... Posiadam w tym momencie d70s + 18-70mm + 70-300 VR. Na co mam zwracać uwage przy kupnie? Może jakies konkretne modele mi polecicie?

    pozdrawiam

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    polecam statywy benbo - świetne choć kilka kilogramów ważą... jesli mały i lekki to któryś z modeli manfrotto albo gitzo - tylko drogawe są

  4. #4
    Nikon D7100 || N 50/1,8 || S 70-300 ||N 18-105/3,5-5,6|| NaneuPro C-200 ||
    "....ograniczenie stwarza mistrza....."

  5. #5

    Domyślnie

    no max chce wydac kolo 500zl, cos kupie za tyle ? cos = dobre no i z jaką głowica najlpeiej brac?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michal8791 Zobacz posta
    ciekawy sprzet takie pytanie bo sie nie orientuje... czy jak kupuje statyw to dostaje jakis pokrowiec czy cos?

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar chubby
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    roznie, to tu to tam
    Posty
    22

    Domyślnie

    DO 500 pln to pewnie forumowicze poleca manfrotto 055PROB Ja moge tylko zachecic do nieoszczedzania na statywie bo szkla czy nawet puszke zmieni sie kiedys tam, ale statyw zmieniac??? Osobiscie nie planuje.
    sprzetu kupa i fotograf dupa

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chubby Zobacz posta
    DO 500 pln to pewnie forumowicze poleca manfrotto 055PROB Ja moge tylko zachecic do nieoszczedzania na statywie bo szkla czy nawet puszke zmieni sie kiedys tam, ale statyw zmieniac??? Osobiscie nie planuje.
    to jaki polecasz? skoro mam nie oszczedzac? konkretów oczekuje (dokładny model i dlaczego akurat ten)

  9. #9

    Domyślnie

    Manfrotto 055 prob do tego glowica weglug uznania (kulowa lub trzy kierunkowa) wybor jest duzy. Sam powinienes dobrac ja do swoich potrzeb i wymagan.

    Nie ma co oszczedzac tych paru groszy na statywie skoro masz 500 zl do wydania to chyba warto dolozyc te 50 i kupic cos porzadnego co posluzy lata. Zreszta statyw to kupuje sie raz, puszke szkla wymienisz.

    Mozna poszukac uzywanego nieraz mozna kupic po bardzo dobrej cenie (ja kupilem uzywany 055prob+glowica BASIC 804RC2 za 550 wiec warto nieraz troszke poczekac i trafic na okazje

  10. #10

    Domyślnie

    ma on w zestawie pokrowiec? bo z tego co wiem to nie zawsze daja... a przyda sie takowy wybierajac sie w plener..

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •