witam
jak dla mnie:
do makro --- benbo
w podruży --- gitzo albo manfrotto
gdy mało kasy --- velbon
dzisiaj widziałem też takie cudo: calumet ck6143 <--- jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny jest super...(120pln)
500 pln to taka troszkę pechowa kwota na statyw - bo za 500 dostanie się całkiem fajne nogi- tylko że na głowę do nich zabraknie
dodam jeszcze małe zestawienie z angielskiej gazetki fajne bo podają wymiary do statywów:
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami