Cytat Zamieszczone przez Prorok78 Zobacz posta
We wszystkich szklach D tak jest - tzn przyslona na max wartosc i najczesciej mozna ja tak zablokowac takim malym wihajstrem w przeciwnym wypadku jeslitroszke nawet ruszysz pierscieniem przyslony to puszka wyswietli wlasnie F-- ..
Mam pytanie, czy da się coś zrobić z AF-S 18-135, bo to obiektyw G, bez pierścienia przysłony.