przecieralem styki juz wielokrotnie, pomaga tylko na krótko
a nie pamietam ani razu aby to wystepowalo w innych moich obiektywach z metalowym mocowaniem.
U Ciebie w 18-200 po prostu wystarczyło czyszczenie, a w naszych to wygląda na feler niestety powszechny.
Nikt nie zmieniał mocowania w obiektywie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami