Szukaj
tak jak pisali oprzednicy - skoro masz szkielko G - bez pierscienia przyslonyto podczyscic styki a jak nie pomoze to serwistylko zastanawialbym sie nad tym czy szklo czy puszke do serwisu (w puszce tez masz styki)... zalezy jak to wyglada z innymi obiektywami...
D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285
Zapraszam na:www.sps-photo.com i www.photostrada.com
Kazimierz Król
Oznaczenia obiektywów
ehh za wczesnie wstalemoczywiscie masz racje
- pomylily mi sei te 'efy'
![]()
D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285
Zapraszam na:www.sps-photo.com i www.photostrada.com
Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|
Na wstępie chciałem się przywitać -bo jest to mój pierwszy post. Czytam od kilku tygodni forum i przymierzam się do zakupu D80 z kitem 18-70 mam pytanie w tym temacie.. czy również w tym zestawie wyskakuje błąd F--.??
Musiałbyś mieć pecha. Normalnie taki problem nie występuje. Zależy tylko, czy pech polega na zasyfionych stykach od nowości, czy na wadliwej elektronice obiektywu.
D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!
WitajA czy jak ktos przebije kolo w aucie (obojetnie jakim) a Ty sie akurat zastanawiasz nad kupnem samochodu... to nie kupisz takiego samego bo'w tym wystepuje przebijanie kol'??
![]()
F-- lub fEE to po prostu bledy kontaktu szkla z puszka i nie ma tu nic do rzeczy jaka to puszka - po prostu walniete szklo lub pucha - w tym watku raczej szklo bo puszka dziala ok z innym szkielkiem.
Co do Twojego wyboru to po pierwsze 80-ka to zacny aparat o bardzo duzych mozliwosciach a po drugie 18-70 to jeden z lepszych obiektywow kitowych jakie mozna kupic i bardzo chwalony tutaj...
Tak wiec nie pekaj - kupuj i rob fotkiPowodzenia
Trzymam kciuki![]()
D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285
Zapraszam na:www.sps-photo.com i www.photostrada.com
Prorok78 -
dzięki za wsparcie, i jak wspomniałeś do roboty... bo już nie mogę wytrzymać. Kupuję i dopiero uśmieszek na twarzy nie będzie schodził.!! Pozdrawiam.
Skontaktuj się z nami