Close

Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 191
  1. #121

    Domyślnie

    Adobe wydało nowe aktualizacje do Lightroom 6, między innymi dodano obsługę D850.
    Art na DPR: https://www.dpreview.com/news/852411...nd-of-the-year
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  2. #122
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No nie wiem, u mnie wyświetla że mam Lightroom Classic CC i mogę aktualizować ale ja przecież mam CS6.12 i nie chciałbym rozwalić sobie złą aktualizacją coś co działa poprawnie.

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No nie wiem...
    Ja 6 nie mam , tylko 5.7 to nie sprawdzę, może ktoś odważny z 6.12 przetestuje...
    edit... aaa o CS piszesz, myślałem że o LR
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #124
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Lightroom 6.12 pudełkowiec na wymarciu.
    Jak ktoś wciśnie aktualizuj to niech da znać czy ma 6.13 czy mu wypieprzyło w kosmos wszystko

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witboy Zobacz posta
    dla mnie spoko zmiana to naprawde roznica w predkosci, dehaze, fajne sa te nowe gradienty z mozliwoscia zaznaczania obszaru, duzo nowych objektywow chociaz np 85 samyanga z chipem odnajduje mi jako nikkora 85 1.4 D ale to w kazdym programie tak go widzi wiec dziwne by lr widział go inaczej, ogolnie te plany nie sa takie złe jesli sie zarabia na fotografii
    Już nie przesadzajmy z tym zarabianiem
    Nawet licencje studenckie nigdy nie były za darmo
    40zl miesięcznie to równowartość dwóch paczek papierosów lub pół litra średniej whisky
    W kontekście hobby jakim jest fotografia koszt pojedynczej klatki nigdy nie był tak niski jak teraz
    Natomiast jak ktoś prowadzi DG i nie jest wstanie wrzucić 40zl brutto w koszty to chyba powinien rozważyć zmianę zawodu...

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badtorro Zobacz posta
    Już nie przesadzajmy z tym zarabianiem
    Nawet licencje studenckie nigdy nie były za darmo
    40zl miesięcznie to równowartość dwóch paczek papierosów lub pół litra średniej whisky
    W kontekście hobby jakim jest fotografia koszt pojedynczej klatki nigdy nie był tak niski jak teraz
    Natomiast jak ktoś prowadzi DG i nie jest wstanie wrzucić 40zl brutto w koszty to chyba powinien rozważyć zmianę zawodu...
    Syndrom sztokholmski...
    FF (Fuji + Fuji)

  7. #127

    Domyślnie

    Kolega z Krakowa . Ale tak na poważnie to obie strony mają rację. Wysokość abonamentu jest do przełknięcia, choć w całce kilku lat kwota robi się konkretna. Ale za to mam w komplecie pełnego PS'a, na którego miałem ochotę, bo kierunek rozwoju Elementsa zupełnie mi nie odpowiadał.
    Z drugiej strony - od tego modelu nie da się uciec, jeżeli chce się mieć w miarę stabilne i aktualizowane technicznie systemy. Po prostu utrzymywanie i rozwój takich systemów jest bardzo drogie.
    Byle system w biznesie kosztuje w utrzymaniu 20% kosztów licencji rocznie.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #128
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale ja mam Lr, w którym nic mi nie brakuje, jak kiedyś dodadzą coś sensownego do trzeba będzie się przesiąść, w koszty można sobie wrzucić abonament to ja wiem ale często bywa tak że Lr otwieram tylko na rawki forumowe, a czasami włączony jest przez tydzień nonstop.
    Nie można tego traktować jako normalne tylko dlatego że jakaś firma korzysta z monopolu i z nowego planu biznesowego, w którym stary klient jest traktowany jak frajer.

  9. #129

    Domyślnie

    Jakiego monopolu? Przy PS chyba.

  10. #130

    Domyślnie

    W ogóle nie czuję tego traktowania jak frajera. Mój LR6.x działa, był długo wspierany, będzie działać. Firma powiedziała, że nowa wersja będzie w innym modelu biznesowym. Zostaję lub odchodzę. Albo trwam przy swoim pudełku. Jak w zeszłym tygodniu kupiłem abonament. Mój wybór. Mogłem wybrać inny soft, choćby darmowy od producenta.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lightroom - jak dodać nowy szablon www?
    By siedemczwartych in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2017, 08:47
  2. [D7100] nowy sposób na profil kolorów ACR i Lightroom
    By Limax7 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 10:15
  3. Jak sprawdzić czy nowy obiektyw jest faktycznie NOWY
    By irche in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 01:59
  4. Bedzie nowy Camera Raw 5.2 i Lightroom 2.2
    By kichu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2008, 16:27
  5. jest nowy firmware do D70
    By bartmika in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 317
    Ostatni post / autor: 31-08-2005, 09:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •