Close

Strona 22 z 48 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 480
  1. #211

    Domyślnie

    Odnośnie SLIDE zapraszam do mojego artykułu, gdzie opisałem swoje wrażenia z użytkowania w dość trudnych i wymagających warunkach fotografowania - może się komuś przyda:

    https://www.optyczne.pl/28.1-Inne_te...aczkowej_.html

  2. #212

    Domyślnie

    @Slon Slon ja wziąłem do d750 szerszy pasek, aby lepiej rozchodził się ciężar.

  3. #213

    Domyślnie

    Ja mam i szeroki i lite, w zależności od potrzeby sprawdzają się oba. Ciężkie zestawy tylko na szerokim, ale body bez gripa z 24-70, czy z większością stałek biorę na lite. Zaletą lite jest możliwość zwinięcia go, zajmuje mało miejsca, szeroki jest bardzo wygodny na szyi, ale spakowanie go do plecaka/torby nie jest łatwe.

  4. #214

    Domyślnie

    A ktoś z Was używał dwóch pasków na dwa body zamiast skórzanych szelek?

  5. #215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukasz_85 Zobacz posta
    A ktoś z Was używał dwóch pasków na dwa body zamiast skórzanych szelek?
    Ja nie mam skórzanych szelek, mam Reportery Dual X. O to Ci chodzi, czy o dwa paski "zaplątane" jakoś na szyi?

  6. #216

    Domyślnie

    Ostatecznie dotarł do mnie pasek Think Tanka zamówiony sporo wcześniej. Jednego używam już od dobrych 2-3 lat, spełnia moje oczekiwania. Slide'a chciałem kupić głównie z zamiarem noszenia go "po skosie", na ramieniu, a nie szyi.

  7. #217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ja nie mam skórzanych szelek, mam Reportery Dual X. O to Ci chodzi, czy o dwa paski "zaplątane" jakoś na szyi?
    Tak, zrobić sobie z pasków taki X jedno body z jednej, drugie z drugiej. Ten dual widzę, że kosztuje 380 zł.

  8. #218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukasz_85 Zobacz posta
    Tak, zrobić sobie z pasków taki X jedno body z jednej, drugie z drugiej. Ten dual widzę, że kosztuje 380 zł.
    Kompletnie nie widzę w tym wygody, krzyżują się pod szyją, podnoszenie aparatu, którego pasek byłby pod spodem koszmarne, do tego zdjąć to z siebie szybko... niemożliwe... Przez pewien czas tak próbowałem z normalnymi paskami, ale to kompletnie nie zdaje egzaminu. Kup szelki, są wygodniejsze, szybko zapniesz/odepniesz aparat, rozkład ciężaru jak z plecakiem na plecach. Tylko w Reporterach koniecznie z zapięciem Promax i paskami zabezpieczającymi Casco.

  9. #219

    Domyślnie

    Mam do Was pytanie odnośnie metalowych elementów przy pasku (2 aluminiowe zdaje się)

    Ja do tej pory aparat nosiłem w taki sposób, że byk w torbie skierowany obiektywem w dół i na górze (czyli w głównej mierze na wyświetlaczu) leżał sobie pasek. Skład materiał + tworzywo więc miękko. Żadnych rys czy uszkodzeń.

    Nie mieliście z tym żadnych problemów?

    P.s
    Z czego są wykonane te kółeczka, które przyczepia się do body?

  10. #220

    Domyślnie

    Kotwice i mocowania są z tworzywa, sa bardzo lekkie, na tyle że uderzenie nie jest w stanie niczego uszkodzić czy zarysować. Klamry aluminiowe.

Strona 22 z 48 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •