Close

Strona 19 z 48 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 480
  1. #181

    Domyślnie

    Można je kupić trochę taniej na kickstarterze https://www.kickstarter.com/projects...by-peak-design
    Porównanie z innymi karbonowymi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8de60a9a285dfbeb6e4e3b6e99682638_original.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	260,2 KB
ID:	25295

  2. #182

    Domyślnie

    Uśmiałem się przy tym porównaniu wielkości statywu do bidonu. Ja od lat używam dużo mniejszego turystycznego Benro za ułamek ceny PD:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190523_090831.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	49,8 KB
ID:	25297Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190523_090812.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	25298
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #183

    Domyślnie

    Chyba z tym Benro trudno jest porównać. Nie wiem jak wysoko się rozkłada. Mój Sirui ma wymiar transportowy ok 38cm, co pozwala na umieszczenie puszki na ok 150cm. Tak czy inaczej PD to jak na razie ekstrawagancja.

  4. #184

    Domyślnie

    Bardzo fajnie wygląda statyw od PD. W opisach na dpreview twierdzą, że głowica jest stabilna z mocno pochylonym zestawem typu D850+70-200/2,8.
    Podoba mi się głowica i kompaktowość po złożeniu. Trzeba przyznać PD, że umieją wnieść coś nowego. I zebrać kupę forsy w przedsprzedaży.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #185

    Domyślnie

    Zgadzam się, że fajnie to wygląda, a po oglądnięciu filmików powiem nawet, że w użytkowaniu jest chyba przyjemny i użyteczny- jak zwykle u PD. Jednak będę się upierał, że nie jest to produkt dla tych którzy zwracają uwagę na rubryki jakość/cena, bo przecież jest droższy niż byłoby niejedno postawione na nim body Fx nie mówiąc już o DX-ach.

  6. #186

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztofh Zobacz posta
    Chyba z tym Benro trudno jest porównać. Nie wiem jak wysoko się rozkłada. Mój Sirui ma wymiar transportowy ok 38cm, co pozwala na umieszczenie puszki na ok 150cm. Tak czy inaczej PD to jak na razie ekstrawagancja.
    Jasne, PD to dużo bardziej profesjonalna konstrukcja, z lepszą głowicą i większym udźwigiem, ale przedstawili to tak, jakby do tej pory nie było kompaktowych turystycznych statywów. Były i są, nawet mniejsze, lżejsze i tańsze. PD dodał tylko oryginalne wzornictwo i pewnie dobrą jakość wykonania.

    A ten Benro też rozkłada się do ok. 150 cm, a składa do 30 cm.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Jasne, PD to dużo bardziej profesjonalna konstrukcja, z lepszą głowicą i większym udźwigiem, ale przedstawili to tak, jakby do tej pory nie było kompaktowych turystycznych statywów. Były i są, nawet mniejsze, lżejsze i tańsze. PD dodał tylko oryginalne wzornictwo i pewnie dobrą jakość wykonania.

    A ten Benro też rozkłada się do ok. 150 cm, a składa do 30 cm.
    i mozna go uzywac na poziomie gleby, przekrecajac nogi "do gory nogami" albo przekladajac kolumne jak ponizej. co PD mocno przekreca w przytoczonym powyzej porownaniu, sugerujac, ze minimalna wysokosc innych statywow to okolo 35cm. no wiec wlasnie nie, w odroznieniu od ladnie wygladajacego PD, te inne statywy mozna uzywac na wysokosci gleby albo nawet ponizej jak sie dolek wykopie


    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 23-05-2019 o 12:24

  8. #188

    Domyślnie

    PD koła nie wynalazło. Przekrój zmniejszający objętość mam od wielu lat w giottos tyle, że u mnie kolumna ma wcięcia na nóżki a tu spłaszczone są same nóżki. Na klipie od Northrupa (czy jak tam się on zwie) pokazuje on przynajmniej kilka wad różnych rozwiązań w tym statywie. Być może ten projekt wstrzeli się jako bardziej uniwersalny statyw, może komuś wystarczy jako jedyny, ale jak dla mnie to nie zastępuje zwykłego statywu, bo np jest za niski, głowica ma ograniczenia itd, a na statyw do podróży jak dla mnie jest to za drogie. Nie pisząc już o tym, że za ułamek ceny PD mam mniejszy i lżejszy statyw, który bez problemu utrzymuje bezlustro a wcześniej i lustrzankę.

    https://m.youtube.com/watch?v=yTvugEPh9-k
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 23-05-2019 o 14:44

  9. #189

    Domyślnie

    Może ktoś z Was ma czarną torbę Sling 5L i chciałby ją zamienić na szarą?

    https://forum.nikoniarze.pl/threads/...42#post4064242
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  10. #190

    Domyślnie

    Może komuś przyda się moja opinia, bo w tym wątku nie widziałem zbyt wiele o paskach w wersji LITE. Taki właśnie kupiłem i zamontowałem dzisiaj do D610. Powiem szczerze, że trochę, pewnie jak wszyscy, wahałem się z wydaniem dwóch stówek na pasek, ale po założeniu na ramię okazało się, że jednak warto. Do mojego aparatu wersja LITE wydaje się akurat, a możliwość noszenia aparatu przez ramię w połączeniu z możliwością szybkiego po niego sięgnięcia jest świetną sprawą. Mogę polecić, bo w porównaniu ze zwykłym, nikonowskim paskiem to zupełnie inna bajka.
    pozdrawiam
    Tomek

Strona 19 z 48 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •