Close

Strona 40 z 49 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 484
  1. #391

    Domyślnie

    Paski PD (Slide, Slide Lite, Leash i Cuff) w nowych kolorach:
    MIDNIGHT:

    oraz Sage:


    Do tego nowa torba. Field Pouch V2:


    Dostępna w kolorach Black, Charcoal (na zdjęciu) i Midnight.


    Obie nowości są już do kupienia na peakdesign.pl
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #392

    Domyślnie

    Midnight już chyba był keidyś jako limited edition?
    Jestem fanem różnych opcji kolorystycznych i aż szkoda że te produkty są tak niezniszczalne, mam trzy rózne PD i do końca życia myslę zostaną

  3. #393

    Domyślnie

    Był niebieski (i czerwony) v1 Slide, ale jakoś inaczej się nazywał i chyba kolor miał inny odcień.
    Ostatnio edytowane przez OjTam ; 08-07-2021 o 13:49 Powód: czerwony...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #394

    Domyślnie

    Mam podobnie, choć idę w kierunku co raz mniejszych produktów. Zacząłem od slide, poprzez slide lite, a wczoraj przyjechał leash...
    Teraz to już jestem na etapie, że kotwiczki i uchwyty do kotwiczek mogłyby być mniejsze .
    Tylko capture ciągle idealny...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    V1 slide był bardzo ciemno rudy... mam
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #395

    Domyślnie

    Ja zaproponuje pasy Spider Holster. Nie obciaza tak pleców jak paski. Ma solidne mocowania.

  6. #396

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez urbanowicz Zobacz posta
    Ja zaproponuje pasy Spider Holster. Nie obciaza tak pleców jak paski. Ma solidne mocowania.
    Wszyscy się cieszymy, że masz Spider Holster, ale to nie ten wątek. Tutaj piszemy opinie i informacje o PD, załóż wątewk Spider Holster vs PD, albo Spider Holster vs inne rozwiązania i zobaczymy jak potoczy się dyskusja.
    D500, S17-50/2.8, T150-600, N10-24,

  7. #397

    Domyślnie

    Bez przesady z tym pedantyzmem firmowym, często dużo więcej dadzą opinie osób które zmieniły na coś innego albo mają coś innego z jakiegoś powodu, to poszerza horyzonty zamiast kisić się w jednym sosie.
    Ja sobie chętnie zobaczyłem te pasy. I zupełnie do mnie nie przemawiają. Mogą nie obciążać pleców. A i tak w życiu bym takiego w góry nie zabrał bo obijanie o nogę i miejsce trzymania sprzętu gdzie latają kijki to zły pomysł. Zresztą nie lubię nosić rzeczy na pasie, zawsze się luzuje i opada albo ciśnie. Nie każdy też lubi nosić rzeczy bez asekuracji w postaci paska. Z kolei na krótkie imprezy obciążanie pleców nie jest specjalnym problemem. A w razie czego chyba i tak bym wolał już jakieś szelki.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  8. #398

    Domyślnie

    Do długiego chodzenia doskonale sprawdza się capture mocowany na szelce plecaka, ale jest warunek - trzeba mieć plecak, bo mocowanie na pasek też do mnie nie przemawia. Z kolei jeżeli nie mamy plecaka wygodne są paski PD, bo jak z tyłu jest plecak to on nieco utrudnia przesuwanie się paska podczas manewrowania aparatem.

  9. #399
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2015
    Miasto
    JASTRZEBIE ZDROJ
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam. Noszę się z zamiarem kupna Peak Design Capture V3 i tu nasuwają się pytania. Przede wszystkim do kolegów którzy używają tego cudeńka. Głównie będę mocował to do plecaka ,wędrówki górskie. Waga puszki i szkiełka to około 1,5 kg, czy aby to wygodne, nie ściąga że tak powiem na jedna stronę( mocowanie na wysokości klatki piersiowej).Do paska spodni pewnie też podepnę. Może ktoś opisać wrażenia. Wiem że noszenie aparatu 6-7 godzi na szyi też nie należy do komfortowych. Cena nie jest niska, więc wolałbym posłuchać opinii z pierwszej ręki.
    Pozdrawiam.

  10. #400

    Domyślnie

    Tak jak pisałem, jak masz na plecach plecak, to Capture V3 to najlepsze rozwiązanie do transportu aparatu. Sprawdzone, w prawdzie nie w górach, ale na całodziennych wędrówkach. Zapięcie i wypięcie to moment i masz body w ręku.
    Jest jedno ale, szczególnie w górach, jak wypniesz aparat to on poza uchwytem w dłoniach nie ma żadnego zabezpieczenia i jak się potkniesz to możesz go upuścić. Wprawdzie lekarstwem na to jest cuff v3, ale na dłuższe że tak powiem focenie po zdjęciu z Capture V3, bo co chwila zapinanie i odpinanie cuffa jest upierdliwe. Jest jest jednak skuteczne. Pamiętam jak musiałem się kiedyś mocno wychylić poza burtę statku z aparatem, to miałem z tyłu głowy cały czas żeby się gdzieś nie poślizgnąć lub potknąć bo aparat poszedł by na wieki w otchłań oceanu (wtedy jeszcze nie miałem cuffa). Musisz tylko sprawdzić szerokość szelki plecaka żeby C V3 się zapiął.

Strona 40 z 49 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •