Close

Strona 23 z 49 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 484
  1. #221

    Domyślnie

    Właśnie o klamry mi chodziło.
    Sądzę, że przy odrobinie pecha klamra ładnie może się przeciągnąć po wyświetlaczu.

    Szukam teraz jakiejś małej torby, w której aparat wejdzie bokiem.
    Wtedy pasek wcisnę jakoś bezpiecznie

  2. #222

    Domyślnie

    Jesteś z Warszawy, jedź do Cyfrowych, sam pomacasz i paski i torby..

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lacov Zobacz posta
    Właśnie o klamry mi chodziło.
    Sądzę, że przy odrobinie pecha klamra ładnie może się przeciągnąć po wyświetlaczu.

    Szukam teraz jakiejś małej torby, w której aparat wejdzie bokiem.
    Wtedy pasek wcisnę jakoś bezpiecznie
    Ten pasek zazwyczaj odpinam od aparatu przed włozeniem do torby czy plecak nawet jeżeli są duże. Sam pasek zwijam na nadgarstku w rulonik i wkładam w oddzielną przegródkę do torby. Pasek jest bardzo wygodny do noszenia aparatu, ale niewygodny do umieszczania w torbie z aparatem kiedy jest nieodpięty.
    Wypiecie paska to jednak dwa ruchy kciukiem po jednym na każdą kotwiczkę i body jest bez paska.W wielu sytuacjach nie zakładam paska, ponieważ bez paska jest wygodniej np. na statywie, kilka ujęć bez dłuższego chodzenia itp. Trzeba po prostu zapomnieć, że pasek jest nieodłączną częścią aparatu.
    D500, S17-50/2.8, T150-600, N10-24,

  4. #224
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Kotwice i mocowania są z tworzywa, sa bardzo lekkie, na tyle że uderzenie nie jest w stanie niczego uszkodzić czy zarysować. Klamry aluminiowe.
    Tak z ciekawosci probowal ktos rozbierac sama kotwice? Ciekawi mnie co jest w srodku, jak rozwiazali sposob mocowania konca linki.



    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Ten pasek zazwyczaj odpinam od aparatu przed włozeniem do torby czy plecak nawet jeżeli są duże. Sam pasek zwijam na nadgarstku w rulonik i wkładam w oddzielną przegródkę do torby. Pasek jest bardzo wygodny do noszenia aparatu, ale niewygodny do umieszczania w torbie z aparatem kiedy jest nieodpięty.
    Wypiecie paska to jednak dwa ruchy kciukiem po jednym na każdą kotwiczkę i body jest bez paska.W wielu sytuacjach nie zakładam paska, ponieważ bez paska jest wygodniej np. na statywie, kilka ujęć bez dłuższego chodzenia itp. Trzeba po prostu zapomnieć, że pasek jest nieodłączną częścią aparatu.
    No zobacz... tez tak robie Tylko jak pakuje aparaty do plecaka to dwa razy sprawdzam czy pasek tez spakowalem

  5. #225

    Domyślnie

    Pewnie zdecydowana większość posiadaczy tego paska tak robi,ale koledzy jeszcze paska nie mają a już mają z nim problemy, więc pomyślałem po co mają żyć targani wątpliwościami.
    D500, S17-50/2.8, T150-600, N10-24,

  6. #226

    Domyślnie

    Czy miał, ktoś do czynienia z plecakiem Peak Design Everyday Backpack 20L ?
    ...realna pojemność (co wejdzie), nietypowy "załadunek", ergonomia ?
    Ostatnio edytowane przez jjj ; 20-11-2019 o 01:19

  7. #227

    Domyślnie

    Chwilę wcześniej oglądałem video MKBHD o tym plecaku, więc podrzucam: https://youtu.be/FOp3L2OTG6g

    Mnie się marzy, żeby Peak Design zrobiło tego typu plecak, ale mniejszy i nastawiony na ultra niską wagę.

  8. #228

    Domyślnie

    Dzięki
    Mile widziane, zwłaszcza, opinie własne koleżanek i kolegów
    Ja też chcę jak najmniejszy, byle zmieścić: bezlustro z zoomem uniwersalnym, duży tele-zoom i jedną-dwie nieduże stałki, no i wiadomo kilka dodatków (dodatkowa bateria, ładowarka, ...może tablet).

  9. #229

    Domyślnie

    W przyszłym tygodniu cała linia toreb i plecaków przejdzie facelifting, będą też nowe modele. Może warto poczekać na spadek cen.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  10. #230

    Domyślnie

    Oooo, a skąd to info ?

Strona 23 z 49 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •