Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie hodowla cane corso

    Witam ..czy jest wsród forumowiczów hodowca cane corso? Proszę o info na PW. Dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    @czarny75 a o co chodzi ?
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  3. #3

    Domyślnie

    chodzi o kupno szczeniaka

  4. #4

    Domyślnie

    Koleżanka ma kilka Cane Corso, ale suka nie zaciążyła. Kiedy i czy w ogóle będzie podejmowała kolejną próbę, tego nie wiem. Zatem nie pomogłem
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] cane corso
    By igusiek21 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-01-2010, 17:05
  2. [ Makro ] Hodowla
    By kaisuj in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-05-2008, 08:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •