Witam ..czy jest wsród forumowiczów hodowca cane corso? Proszę o info na PW. Dzieki
Szukaj
Witam ..czy jest wsród forumowiczów hodowca cane corso? Proszę o info na PW. Dzieki
@czarny75 a o co chodzi ?
D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll
chodzi o kupno szczeniaka![]()
Koleżanka ma kilka Cane Corso, ale suka nie zaciążyła. Kiedy i czy w ogóle będzie podejmowała kolejną próbę, tego nie wiem. Zatem nie pomogłem![]()
D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll
Skontaktuj się z nami