Niestety, poprzedni wątek o Meksyku został zbanowany, a ponieważ zostało powiedziane dużo za mało, za to skasowane dużo za dużo, może wypadałoby go odświeżyć?
W końcu gdzieś o Meksyku trzeba pisać.

Na początek krótka i sympatyczna relacja z jednego z meksykańskich miasteczek:

https://www.youtube.com/watch?v=Q-KhsQ_tCdk