Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 11 z 11

Wątek: wrzosowisko

  1. #11

    Domyślnie

    Ze smutkiem przeczytalem odpowiedz kolegi akustyk- ja sie nameczylem, mnostwo literek a tu obrazil sie oczekujac zachwytow. Nie jest dobrze cytowac samego siebie, ale z odraza to zrobie: gdybym chcial, zeby sie wszyscy moimi zdjeciami zachwycali pokazywalbym je tylko swojej zonie (a zona swoim 832636458596 kolezankom) i dzieciom. Tym wiekszy mnie smutek po poscie kolegi ogarnal, ze nacisk logiczny na barwy byl polozony a tu kolega, nie dosc, ze nie zrozumial to jeszcze cos o nieumiejetnosci skladania i ze jedynie LR posiada i ze cos z plamkami... szczesliwym zbiegiem okoliczniosci kolega sebastianito sie zameldowal, ktorego zdjecia lubie i nawet na flickr "likuje"- ukradlem koledze Sebastianito zdjecie (a wlasciwie link do niego), ktory bardzo ladnie pokazuje to, o czym pisalem (cytujac klasykow): pierwszy plan ostry i cieple barwy + drugi plan mniej ostry i barwy chlodniejsze = 3D effect http://sebastianito.com/gallery/port...us-d4zp8jf.jpg Pzdr. P.S. to jedna z wielu regul, z ktorych zadna nie gwarantuje wykonania dobrego zdjecia.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 06-10-2017 o 18:04
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] wrzosowisko
    By slavcic in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 15:54
  2. [ Przyroda ] Wrzosowisko
    By titus1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-09-2008, 01:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •