Ze smutkiem przeczytalem odpowiedz kolegi akustyk- ja sie nameczylem, mnostwo literek a tu obrazil sie oczekujac zachwytow. Nie jest dobrze cytowac samego siebie, ale z odraza to zrobie: gdybym chcial, zeby sie wszyscy moimi zdjeciami zachwycali pokazywalbym je tylko swojej zonie (a zona swoim 832636458596 kolezankom) i dzieciom. Tym wiekszy mnie smutek po poscie kolegi ogarnal, ze nacisk logiczny na barwy byl polozony a tu kolega, nie dosc, ze nie zrozumial to jeszcze cos o nieumiejetnosci skladania i ze jedynie LR posiada i ze cos z plamkami... szczesliwym zbiegiem okoliczniosci kolega sebastianito sie zameldowal, ktorego zdjecia lubie i nawet na flickr "likuje"- ukradlem koledze Sebastianito zdjecie (a wlasciwie link do niego), ktory bardzo ladnie pokazuje to, o czym pisalem (cytujac klasykow): pierwszy plan ostry i cieple barwy + drugi plan mniej ostry i barwy chlodniejsze = 3D effect http://sebastianito.com/gallery/port...us-d4zp8jf.jpg Pzdr. P.S. to jedna z wielu regul, z ktorych zadna nie gwarantuje wykonania dobrego zdjecia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami