Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    Zapamiętajcie link bo może się przydać wielokrotnie:
    www.fripers.pl/instrukcje
    Body kilka słoików i inne graty

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muzyk219 Zobacz posta
    Cóż... Szczerze mówiąc, nie wiele ją przetestowałem .
    Chcę znaleźć dokładniejsze dane poprzez polską instrukcję bo zbyt dużo technicznych określeń po angielsku powoduje iż translator Google głupieje i wywala idiotyczne tłumaczenie.
    Potrzebowałem HSS którego moje obecna YN565EX nie posiada. Mam dodatkowo YN560 III oraz wyzwalacze 603N II.
    Szukając z Yongnuo bo tylko cenowo i jakościowo one do mnie przemawiają, chcąc mieć HSS miałem do wyboru 568EX, 685N oraz właśnie 968N.
    Grzebiąc w necie stwierdziłem po już dość długim użytkowaniu moich lamp od Yongnuo że na tej firmie chcę sie opierać. 568EX odrzuciłem ze względu na max20-40 zł różnicy w stosunku do 685N na korzyść 685N. Na rynku polskim, tudzież niemieckim Amazonie, 685N to koszt ok 450zł mniej więcej. Na Aliexpres 968N kosztowała 119$ a kurs dolara ok miesiąca temu spowodował że zapłaciłem 411 zł. Stwierdziłem ze jeśli mam wywalić ponad 4 stówy to kupię i nowszą i bardziej wyposażoną. No... nie licząc braku polskiej instrukcji...
    HSS działa do 1/8000 bez problemu. CLS także. S1 i S2 bez problemu. Lampa posiada wbudowany nadajnik YN560 oraz 622TX ale tu zaczynają się dla mnie schody bo nie umiem bez instrukcji połączyć się z YN560 III a wbudowany wyzwalacz 622 według tej strony http://flashhavoc.com/yongnuo-yn968n...lite-released/ obsługuje 603N II które posiadam. Przez to nie mogę się połączyć z moją 560 III. Wbudowany 560 powinien się połączyć ale też nie wiem co mam poustawiać?
    Lampa jest mocna. Wali równo. Dodatkowe diody led podczas filmowania w miarę coś oświetlą ale! raczej doświetlą. Wczoraj nagrałęm krótki film w mieszkaniu mając wieczorem normalnie zapalone lampki albo dodatkowe światło gdzieś przy ścianie. Diody LED wspomagają oświetlaną scenę więc można powiedzieć, daje radę. Niestety, w zupełnej ciemności, LEDy świecą na tyle ze model, stojący nie dalej niż dwa metry zostanie poprawnie oświetlony a raczej, doświetlony. Efekt jest podobny do oświetlenia diodą LED w smartfonie, no, może w tej lampie jest trochę lepiej.
    Ładowanie jest szybkie. 2-3 sekundy. Zoom palnika działa od 20 do 105mm ze skokiem , 20, 24, 28, 35, 50, 70, 85, 105mm.
    Manualna obsługa przyciskami jest poprawna, wciskają się z lekkim oporem (może dlatego że jest nowa i nie powciskana dostatecznie). Wszystko wchodzi bez problemu. Przyciski są podświetlane na zielono. Za to wielki plus! Mału minus za kształt przycisków, są zaokrąglone. W moih lampach były płaskie i zdecydowanie płaski kształt jest przyjemniejszy w przyciskaniu.
    Wyświetlacz ma możliwość wybrania koloru oraz kontrastu który mówiąc wprost, jest do dupy. Domyślne ustawienie jest na 3 w skali od 1 do 5 i poziom 3 jest najbardziej optymalny. Każde inne ustawienie to porażka.
    Kolory do wyboru to zielony i pomarańczowy(bursztynowy) ale - ten pomarańcz jest mocno wyprany i nie jest tak przyjemny dla oka jak w innych lampach. Ogólnie mówiąc, sam wyświetlacz jest niezbyt wyraźny. Ale to kwestia przyzwyczajenia chyba. Natomiast wszelkie informacje wyświetlane na nim, są wyraźne.
    Włącznik lampy jest w końcu manualny poprzez malutką dźwignię a nie przycisk. środkowe kółko do wyboru w menu, jest obracane. Chodzi z dość sporym oporem. Jak dla mnie niezbyt przyjemny opór, samo kółko, ma dziwna fakturę i nie zbyt przyjemnie się kręci nim poprzez kciuk.
    Zatrzask mocujący stopkę na sankach w moim D7200 niezbyt mocno dociska lampę z body i jest leciutki luz lampy w pozycji obrotu pionowego w lewo i w prawo.. lecz nie chwieje się na sankach więc to na plus ale absolutnie zakręcane kółko w poprzednich modelach które posiadam, dawało wrażenie ze lampa jest zespawana z body. 565EX i 560 III są tak mocno zwarte z body że nie ma najmniejszych obaw. Tutaj, w 968N , lampa wspomagająca AF może nie być centralnie w środku więc trzeba skorygować ręcznie. Na szczęście sama dioda wspomagająca AF jest bardzo mocna.
    Ogólnie mam trochę mieszane odczucia ale, może się przyzwyczaję. Wszystkie małe bolączki w kwestii manualnej są na prawdę bardzo niewielkie i można bez żadnego problemu z tym żyć ale chciałem w miarę dokładnie opisać co i jak.
    Moja 565EX dawała radę zawsze i wszędzie i byłem i jestem z niej szalenie zadowolony i teraz trochę dziwnie podchodzę do nowego zakupu.
    Mam nadzieje że uda mi się w końcu połączyć z moją manualną 560 III bo nie mam ochoty wydawać kolejnych 150 zł na sterownik YN560. Tylko nie wiem czy sobie poradzę bez polskiej instrukcji.

    Jestem totalnym debilem jeśli chodzi o instrukcje. Dzisiaj przyszła mi lampa dodatkowo mam ten zestaw co ty, dwa wyzwalacze 603 i 3 lampy 560 III oraz jedna 560 IV . Da się to połączyć żeby radio było na sankach aparatu i wyzwolić błysk ?

  3. #33

    Domyślnie Instrukcja PL do lampy YN 968 N

    Cytat Zamieszczone przez henrykus Zobacz posta
    Witam
    Mam instrukcję lampy YN 968 N napisaną po polsku w pdf-proszę o podanie danych do przesłania-arhe3@wp.pl
    Pozdrawiam
    Witam!

    Poproszę o tę instrukcję. Mam wersję angielską, ale nie do końca wszystko rozumiem.
    Z góry dziękuję!

    pozdr.
    Andrzej
    dudek_a@poczta.onet.pl
    601722772

  4. #34

    Domyślnie

    Nie do końca zrozumiałem instrukcję str. 15( z linku podanego w #31), stąd też moje pytanie.
    YN 968 jako master 622. Czy jest możliwość sterowania z poziomu YN 968 mocą błysku lampy/odbiornika pracującego w trybie M?
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Poszukuje instrukcji PL do Yongnuo YN560 IV
    By kuruneko in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2018, 15:32
  2. Yongnuo 622TX i YN 560-II
    By Sowa80 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-09-2017, 10:36
  3. Quantuum DP-600 +Yongnuo YN-622tx
    By myszap in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-12-2016, 23:15
  4. szukam instrukcji do d90
    By lemur126 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-03-2010, 18:16
  5. SZUKAM INSTRUKCJI DO D200
    By F.5 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16-02-2006, 22:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •