Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1

    Domyślnie Widok d40 na LCD

    ...
    Ostatnio edytowane przez Birka ; 05-06-2007 o 18:13 Powód: Niski poziom kultury i zrozumienia

  2. #2

    Domyślnie

    rozczarujesz się ....
    lustrzanki - z drobnymi wyjątkami - nie dają takiej możliwości , a d40 nie należy do tych wyjątków

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    małopolska
    Posty
    200

    Domyślnie

    Zastanawia mnie po co ktoś kupuje lustrzankę nie mając nawet tak podstawowej wiedzy ? :-O
    Nikon D40 + Nikkor 18-70. Dopiero zaczynam zabawę z rysowaniem światłem jestem kompletnym amatorem.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebasw Zobacz posta
    Zastanawia mnie po co ktoś kupuje lustrzankę nie mając nawet tak podstawowej wiedzy ? :-O
    Nie wiesz po co?..bo taka moda..
    ostatnio mój znajomy kupił 400d tylko dlatego że ma kasę a w życiu nie zrobił żadnego zdjęcia wcześniej

  5. #5

    Domyślnie

    Kumpel jak kupowal D40 to znajomy mu odradzal bo:
    "Filmów nie kręci."
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  6. #6

    Unhappy

    ahhh przykre to bardz... to tak jak kupienie sportowego prshe i dowiedzenie sie potem ze silnik jest z tylu auta.... a po nastepnych rozczarowaniach zwrucenie uwagi ze naped tez jest na tyl i po tym wszytskim zorientowanie sie ze jest to samochod 2 osobowy i nie mam gdzie dzieciaka posadzic.... przykre...
    ..:: D90 ::..
    '...canon robi bardzo dobre aparaty, a NIKON zdjęcia...'
    www.kurkowiak.com

  7. #7

    Domyślnie

    nie macie racji.
    widok na lcd jest wtedy jak się go trzyma tą tubiastą częścią do przodu

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Birka Zobacz posta
    Witam

    Wczoraj kupiłam nikon d40 i moje pytanie moze jest banalne ale jednak jest;
    Jadę na wakacje z dzieckiem 7 letnim i pewnie on tez by chciał porobic fotki i moje pytanie brzmi:
    Czy można zrobic widok na LCD? tak aby dla niego było wygodniej. Miałam wcześniej kodaka dx450 i w tym aparacie "dla małpy" szło.


    Pozdrawiam

    Ps:

    Na poczatku przyszłego miesiaca wracam z Tunezji wiec wtedy pokażę wam moje prace
    Prowokacja?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Oj widze z kazdy z was urodził sie z wielką wiedza na temat fotografi. Myślalam ze można sie tutaj czegos wiecej dowiedziec ale... jak ktos nie ma juz wiedzy chociaż podstawowej to juz jest beznadziejmy i kazdy musi go krytykować, wyśmiewać i itp.
    Własnie żałuję ze weszłam na to forum, potraficie tylko krytykować a nie pomagać. Forum nikona wzajemnej adoracji do krytykowania nowych ludzi chętnych wiedzy.

  10. #10

    Domyślnie

    Za kolegów przepraszamy

    Ale wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, by otrzymac odpowiedź na to pytanie (lub przeczytać instrukcję).
    Życzę pięknego światła i radosnych ujęć stworzonym właśnie na potrzeby familijne (ale nie tylko) Nikonem D40
    NIKON

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •