Close

Strona 6 z 208 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 2075
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolt Zobacz posta
    Jeśli tylko da się filmować na dwa sloty jednocześnie... to faktycznie aparat niemal idealny. Gdyby jeszcze był produkowany w Japonii, jak amatorskie puszki Canona...
    Na dwa sloty, czy chodzi ci o rekorder + slot w puszce?

    ps. Panowie, HA HA zamiast cha cha!

  2. #52

    Domyślnie

    Mnie ciekawi współpraca z dłuższymi tele pod kątem poruszeń. Jednak kola 45MB pixeli to sporo i stawia
    naprawdę spore wymagania względem optyki. Przy zakresach 14-300 to ok, ale po przygodach z poprzednikami
    D8x0 powyżej tego zakresu może być różnie. Generalnie super puszka i jak nie będzie wtop to Nikon powoli
    odbuduje reputacje. Widać ktoś zdrowo pierd........ ręką w stół .

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolt Zobacz posta
    ... Gdyby jeszcze był produkowany w Japonii, jak amatorskie puszki Canona...
    A gdzie by na du.., pardon, w delegacje, szefostwo z Japonii jeździło?
    A poważnie, ma to jakieś znaczenie? Np. jakość D800 "made i Japan" vs "d810 made in Thailand"?

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Na dwa sloty, czy chodzi ci o rekorder + slot w puszce?
    ps. Panowie, HA HA zamiast cha cha!
    Dwa sloty - w sensie, żeby od razu był backup podczas filmowania także, a nie tylko podczas fotografowania, jak to jest w bidnym D750 (którego bardzo lubię).
    "Cha cha" - pewnie chodziło o taniec.

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    A gdzie by na du.., pardon, w delegacje, szefostwo z Japonii jeździło?
    A poważnie, ma to jakieś znaczenie? Np. jakość D800 "made i Japan" vs "d810 made in Thailand"?
    Ma znaczenie ideologiczne, to znaczy - nie mam nic do Tajlandii, ale do chińskiego reżimu już kilka pretensji bym miał. Podziwiam ich za sukcesy gospodarczo-naukowe, ale nie podziwiam za parę innych rzeczy.
    Tak, wiem, wszyscy i tak mamy koszulki made in China.
    No i jednak Canon potrafi robić w Japonii, nawet tańsze puszki.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolt Zobacz posta
    Ma znaczenie ideologiczne, to znaczy - nie mam nic do Tajlandii, ale do chińskiego reżimu już kilka pretensji bym miał. Podziwiam ich za sukcesy gospodarczo-naukowe, ale nie podziwiam za parę innych rzeczy.
    Tak, wiem, wszyscy i tak mamy koszulki made in China.
    Myślę, że większość pytających o to ma w głębokim poważaniu ideologię. Mają tylko nadzieję, że w Japonii lepiej zrobią body.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, V 20/2.8, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #56
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Fabryka w japonii, tajlandii, chinach, a może w polsce, jaką to robi różnice przy tej technologii, jakby tu chodziło o produkcje świeżego sushi to bym się zastanawiał.

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolt Zobacz posta
    ...
    Ma znaczenie ideologiczne, to znaczy - nie mam nic do Tajlandii, ale do chińskiego reżimu już kilka pretensji bym miał. Podziwiam ich za sukcesy gospodarczo-naukowe, ale nie podziwiam za parę innych rzeczy.
    Tak, wiem, wszyscy i tak mamy koszulki made in China.
    No i jednak Canon potrafi robić w Japonii, nawet tańsze puszki.
    Ale jednak droższe od odpowiedników Nikona. Choć te "oszczędności" są oczywiście tylko dla lepszych słupków w excelu i premii zarządu, nie mam złudzeń.
    Powiem tak, ten 1-2% kupujących, który zwraca uwagę na takie niuanse jak chiński reżim, ba, wiąże to nawet z Tybetem (ok, bardziej z Dalajlamą), słyszało o placu Tiananmen, itd, to i tak "zapomni" o tym wszystkim, jeśli ma sięgnąć ciut głębiej do kieszeni. Przynajmniej w Polsce.

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Nie do netu. Dla młodych. Cha cha. Co z tego że z D300s się da zrobić wydruk 200x100? Idąc dalej w stronę granic możliwości można rzec, że szkłem można tyłek podetrzeć. Co to zmienia? D850 ma 11mpix, ma też 25mpix jeśli nie potrzeba 45 w reportażu. Ja akurat robię też zdjęcia reklamowe, więc mi mpix się przydają. Komu innemu nie muszą. Masz coś do tego? Ktoś narzekał na 12bit skompresowane, podałem kontrargument że duże pliki wcale nie są takie straszne w obróbce i można je później zmniejszyć zyskując na jakości więc wcale nie ładować klientowi 45mpix. Masz coś do tego? Coś źle napisałem? To że Tobie wystarczy D300s do fotografowania d... pawiana nie znaczy że potrzeby wszystkich wokół na foceniu pawianów się kończą. Cha cha.
    Wszystko można. Tylko po co komplikować proste rzeczy? Po Twojej wypowiedzi widać, ze jesteś totalnym amatorem z przerośniętymi ego. Nie sprzęt robi zdjecia. I widać tez, ze nigdy nie pracowałeś z profesjonalistami. Ślubny Ziutek to przeważnie amator robiący zdjecia na ślubach. Oczywiście sa pewnie nieliczne wyjątki od tej reguły. Sam znam ze 3


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #59

    Domyślnie

    Z ciekawości, Nikon ma szklarnię która ogarnie te prawie 50mpix? Tak efektywnie ogarnie?

  10. #60
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chyba trzeba zrobić osobny temat "hejtujemy D850" albo nie wiem co tam wymyślicie bo co wejdę w temat to zero info o aparacie tylko jakieś przepychanki kto ma większego.

Strona 6 z 208 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D7500 oficjalnie
    By MrQba in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 795
    Ostatni post / autor: 25-04-2024, 17:48
  2. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  3. Nikon D5600 oficjalnie
    By MstrG in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 19:09
  4. Nikon D5200 (oficjalnie)
    By johny_85 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 148
    Ostatni post / autor: 04-05-2016, 01:03
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •