Close

Strona 174 z 208 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 731 do 1 740 z 2075
  1. #1731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    To jest dobre pytanie
    Licząc przebieg jako ilość klapnięć migawki - spora na korzyść D4. Licząc przebieg jako czas używania to D750 będzie miał przewagę, bo zawsze robię na 2 aparaty...
    Chyba nie zrozumiałeś pytania Przebieg to przebieg. Więc?

  2. #1732

    Domyślnie

    W Polsce dobre promocje będą jeszcze na gwiazdkę i na końcu stycznia - prawdziwy polski black friday
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  3. #1733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Chyba nie zrozumiałeś pytania Przebieg to przebieg. Więc?
    No właśnie nie do końca
    5k przebiegu można naklepać w kilkanaście minut bez wychodzenia z domu, można go też naklepać przez rok w tropikalnej dżungli. Robienie sportu jednak jest typem fotografii, który z jednej strony szybko nabija wyzwolenia migawki, a z drugiej dosyć delikatnie obchodzi się ze sprzętem.
    Wycieranie aparatem w reportażu po ścianach/torbie/ubraniach/innych ludziach jednak znacznie bardziej mu daje w kość Ile tam jest liczbowo... nie wiem, dawno nie sprawdzałem, ale D4 będzie miała z 2-3x więcej.

  4. #1734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    No właśnie nie do końca
    5k przebiegu można naklepać w kilkanaście minut bez wychodzenia z domu, można go też naklepać przez rok w tropikalnej dżungli. Robienie sportu jednak jest typem fotografii, który z jednej strony szybko nabija wyzwolenia migawki, a z drugiej dosyć delikatnie obchodzi się ze sprzętem.
    Wycieranie aparatem w reportażu po ścianach/torbie/ubraniach/innych ludziach jednak znacznie bardziej mu daje w kość Ile tam jest liczbowo... nie wiem, dawno nie sprawdzałem, ale D4 będzie miała z 2-3x więcej.
    Ale ja pytam o przebieg Nie od dziś wiadomo, że przebieg aparatu to ilość klapnięć, przebieg samochodu to ilość km, przebieg monitora to ilość przepracowanych godzin. Ale skoro ten przebieg jest jakąś tajemnicą, to chyba jest coś na rzeczy

  5. #1735

    Domyślnie

    Przebiegi, budowy, cuda inne na kiju Nie ma co się spinać, wrzucam fotkę z przypiętym 58 dla rozluźnienia atmosfery


  6. #1736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badtorro Zobacz posta
    W Polsce dobre promocje będą jeszcze na gwiazdkę i na końcu stycznia - prawdziwy polski black friday
    Z tego co zrozumiałem, na święta i po świętach nie będzie taniej niż taraz było ja dzwoniłem w pierwszy dzień promocji po FJ w okolicach godziny 17:00 i na całą PL zostało w tamtym momencie 12 sztuk w promocji, z tego 3 we Wrocławiu, i dwa były już zarezerwowane, ja o 17:00 zrobiłem rezerwacje ostatniego aparatu w Magnolii Wroclaw, we Wrocławiu poszły wszystkie od ręki w pierwszych godzinach promocji. Dlatego zwiększyli cene i zamiast baterii za zeta, dali jakiś śmieszny bo na album. Teraz kierownik sklepu powiedział że nie zrobią już tak tanio ale się zobaczy się, nie tylko FJ robi promocje

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Ale ja pytam o przebieg Nie od dziś wiadomo, że przebieg aparatu to ilość klapnięć, przebieg samochodu to ilość km, przebieg monitora to ilość przepracowanych godzin. Ale skoro ten przebieg jest jakąś tajemnicą, to chyba jest coś na rzeczy
    Żadna tajemnica, pierwsza migawka około 120k, druga migawka około 70k. Aparat pracuje w różnych warunkach atmosferycznych, większość czasu wisi na szelkach, ciągle się o coś ociera. Migawka wymieniana nie ze względu na to że padła, tylko w ramach akcji serwisowej. Wygląda bardzo dobrze, tak jak na zdjęciach które pokazałem wyżej, nie rozpadł się w rękach, tak jak tutaj niektórzy twierdzą.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 25-11-2018 o 19:26

  7. #1737

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Żadna tajemnica, pierwsza migawka około 120k, druga migawka około 70k. Aparat pracuje w różnych warunkach atmosferycznych, większość czasu wisi na szelkach, ciągle się o coś ociera. Migawka wymieniana nie ze względu na to że padła, tylko w ramach akcji serwisowej. Wygląda bardzo dobrze, tak jak na zdjęciach które pokazałem wyżej, nie rozpadł się w rękach, tak jak tutaj niektórzy twierdzą.
    Pytam Maćka. Tzn. o jego sprzęt. Twoja wypowiedź dotyczy jego sprzętu? Bo Ty chyba sprzedałeś D750 z tego co pisałeś jakiś czas temu...

  8. #1738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikis525 Zobacz posta
    Przebiegi, budowy, cuda inne na kiju Nie ma co się spinać, wrzucam fotkę z przypiętym 58 dla rozluźnienia atmosfery

    https://i.postimg.cc/GttVXvZm/9-E09-...-A81614-F7.jpg
    Mikis, to tak, jakby silnik od Zaporożca wstawić do Rolls Royce'a Tak beznadziejne szkło do takiego body?
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  9. #1739

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Mikis, to tak, jakby silnik od Zaporożca wstawić do Rolls Royce'a Tak beznadziejne szkło do takiego body?
    Taaa, only S lub T... Ciekawe jak to się przekłada w realu, bo jakoś nie widać

  10. #1740

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Taaa, only S lub T... Ciekawe jak to się przekłada w realu, bo jakoś nie widać
    Nie, nie only. Natomiast kiepskie szkło za astronomiczne pieniądze zawsze będzie kiepskim szkłem za astronomiczne pieniądze
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

Strona 174 z 208 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon D7500 oficjalnie
    By MrQba in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 794
    Ostatni post / autor: 09-05-2019, 22:18
  3. Nikon D5600 oficjalnie
    By MstrG in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 19:09
  4. Nikon D5200 (oficjalnie)
    By johny_85 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 148
    Ostatni post / autor: 04-05-2016, 01:03
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •