Witam,poradźcie proszę jaki kupić filtr do krajobrazów ,chodzi mi o rozmycie wody,przyciemnienie chmur.Słyszałem że dobrym rozwiązaniem jest ND,ale nie wiem jaki konkretnie bo jest ich dużo.Mam Sigmę 10-20.pozdrawiam Stanisław