Posiadam dwa szkła makro:
1. Tamron MF 90 SP f/2.5 ( Nikon Adaptell+ tuba 1:1)
2. Nikkor MF 55 micro f/3.5
Który warto zastawić? Który szybciej sprzedam? Za który więcej dostane $$
Pozdrawiam
ps. Robię porządki bo trochę się gratów nazbierało - zastanawiałem się co robić z Sigmą 24mm f/1.8 a tu w dziale sprzedam za 300zł - co jest grane.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami