Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Ola

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Na moje oko to podobny styl i chyba nawet byłeś u niego kiedyś?
    Ale podobny styl, że ostrość jest na oku, kolory czy jak ? Na warsztatach byłem, ale nie na retuszu, bo to mi nie bylo potrzebne
    Retuszu uczę się od tych co więcej nauczą: Michael Woloszynowicz i Pratik Naik

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  2. #12

    Domyślnie

    4 bardzo na tak, trafia bardzo w moje gusta, świetnie obrobione, świetna ostrość na oczy, reszta mniej lub bardziej subtelnie rozmyta, nawet usta nie są bardzo ostre żeby nie odwracać uwagi. Dla mnie 1 klasa.
    Pozostałe zdjęcia też bardzo dobre ale to inny styl, lekkie ziarno itp.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bulinko Zobacz posta
    Ale podobny styl, że ostrość jest na oku, kolory czy jak ? Na warsztatach byłem, ale nie na retuszu, bo to mi nie bylo potrzebne
    Retuszu uczę się od tych co więcej nauczą: Michael Woloszynowicz i Pratik Naik

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
    Kolor, dodany (?) szum, kontrast. Tak się jakoś kojarzy sagajowo. :P

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Kolor, dodany (?) szum, kontrast. Tak się jakoś kojarzy sagajowo. :P
    No tak, może to tak wyglądać, powiem ci dlaczego.Ponieważ jestem bardziej na etapie eksperymentowania z różnymi technikami obróbki, a w szczególności color grandingu, dlatego każde zdjęcie jest trochę inne. Bardziej wole to co robi Dani D, pod względem obróbkowym niż Sagaj

  5. #15

    Domyślnie

    Sagaj to też nie do końca mój klimat, choć coś w sobie te jego zdjęcia mają. Chyba bardziej podoba mi się światło jakie wyszukuje i samo jego spojrzenie na daną modelkę, niż obróbka. O kursie Daniego też myślę, tylko w sumie nie wiem czy się opłaci, bo teoretycznie wykupiłem już jeden kurs i znam pewnie większość technik (choć z drugiej strony niektóre triki Daniego są naprawdę fajne - np. dopasowywanie kolorów za pomocą krzywych).

  6. #16

    Domyślnie

    Kurs Daniego mam, kupiłem go na Black friday. Z rabatem na insta dawał zniżkę 80% więc się opłacało. Fajnie jest zrobiony bo był kręcony z profesjonalną ekipą RGG-EDU. Ale jeżeli chodzi o samą obróbkę to liczyłem na jakaś mega magię PS, a tam prosta robota na selective color, collor balance i solid collor i po robocie Jego obróbka zdjęcia to dosłownie 15-20 minut. U niego widać po prostu umiejętności i wyciąganie wniosku z błędów.
    Teraz zamierzam kupić color grande od Michaela W. Kosztuje 90$ zobaczymy co tam jest

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  7. #17

    Domyślnie

    Sporo ruskich ma też fajne zdjęcia, ale właśnie się boję, że w zasadzie niczego nowego się nie dowiem (bo co tam może być? Wywoływanie RAW-a, czyszczenie, frequency separation, dodge and burn, włosy, liquify, oczy, techniki zmiany koloru i pewnie finito). Bardziej interesowałoby mnie światło i kolor (ale nie sama technika, a raczej konkretny sposób danego fotografa).

  8. #18

    Domyślnie

    Możecie koledzy przylinkować o jakich osobach i tutkach mówicie?

  9. #19

    Domyślnie

    Retouchingacademy .com
    Vibrantshot .com
    RGG-EDU com
    Wszystkie tutki w dziale tutoriale.
    Najlepiej czekać na Black friday, albo cyber monday. Dają zawsze mega promocję, plus warto śledzić ich Instagrama, bo dają fajne rabaty

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •