Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ignacy

  1. #1

    Domyślnie Ignacy

    Wiem, że ostatnio fajnie tu i spokojnie ale postanowiłem trochę ten ład zburzyć.
    Poddaję więc waszej krytyce zdjęcie i jak zwykle liczę na komentarze...

    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #2

    Domyślnie

    Co tu krytykować dobre zdjęcie w wysokim kluczu. Jakbym miał coś sugerować to sprawdziłbym czy nie ciekawiej byłoby zamknąć dół kadru ręcznikiem. Fajne trójkąty się tam tworzą, ręcznik, kaptury i odwrócony linia szczęki.

  3. #3

    Domyślnie

    Od pierwsze spojrzenie to myślałem że Mu baranicę jakąś ubrałeś... niby fajne... ale dla mnie to kapkę za ostre

    Takie cuś...

    Ostatnio edytowane przez frogi ; 15-08-2017 o 17:58
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #4

    Domyślnie

    Coś namieszałeś z tym zdjęciem Ostry Niby dobrze a jednak nie. Wydaje mi się, że to z powodu braku jakiegokolwiek cienia na twarzy. Dla mnie trochę za bardzo syntetycznie.

  5. #5

    Domyślnie

    Wielkie dzięki panowie. @90s niestety nie ma więcej dołu. Zrobiłem kilka szerzej ale tylko na tym młody tak fajnie patrzy. @frogi - tyś jest mój "skin master" Dzięki za poświęcony czas. @esperal no nie da się ukryć, że plastyki niewiele na tej twarzy...coś nie poszło Fajnie, że się odezwałeś bo chyba po raz pierwszy komentujesz moje wypociny
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  6. #6

    Domyślnie

    Ładny kontrast i tonacja. Jak zdorbione na flmie, takie klasyczne. Odrobina ziarna i będzie idealne nawiązanie do lat 70-80
    Pozdrawiam, Nubius

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •