No nie wiem, tak narzekacie na ten LCD że zacząłem mieć wątpliwości, czy przypadkiem nie wyświetla np. w odcieniach zieleni
Myślałem na początku, że D200 to już takie cudo, że jest taka funkcja: robię fotkę w kolorze, odpalam podgląd, cośtam właczam i widzę w b&w Ale jak widać nie ma tego czegoś. Dobra, EOT, już wiem o co chodzi